Юрист (адвокат) Дарниця

Адвокат Зімін Сергій уже довгий час надає юридичні послуги на Лівому березі Києва в районі метро Дарниця.

Якщо Ви перебуваєте на Лівому березі Києва або в районі метро Дарниця і Вам не видається можливим їхати в центр Києва на юридичну консультацію або у Вас просто немає часу на поїздки в центр міста для отримання юридичних послуг, тоді Ви можете звернутися до адвоката Зиміна Сергія.

Якщо при цьому Ви ще шукаєте надійного юриста, адвоката на Лівому березі або поруч з метро Дарниця або метро Лівобережна, якщо Ви хочете отримати безкоштовну юридичну консультацію по телефону від професіонала своєї справи в районі свого місця проживання, то Вам потрібно лише знайти в інтернеті мене з допомогою наступних слів: юрист Дарниця, адвокат Дарниця, юрист Лівий берег, адвокат Лівий берег, послуги адвоката Дарниця, послуги юриста Дарниця і адвокатська допомога завжди буде до Ваших послуг.

Надаю юридичні та адвокатські послуги в наступних галузях права: господарське, цивільне, сімейне, банківське, податкове, земельне, адміністративне право і деякі інші.

Я, як адвокат, який надає правову допомогу на Дарниці і Лівому березі м.Київ маю великий досвід представництва інтересів клієнтів в судах різних ланок та інстанцій по спорам з банками, спорах про стягнення боргів, спорів з приводу спадщини, сімейних спорах, спорах з органами державної податкової служби, іншими державними органами та інших категорій судових суперечок.

Вам необхідна швидка, якісна, професійна допомога і щоб все це було поруч з Вашим будинком (квартирою)? Вам потрібна швидка допомога і немає часу їхати кудись далеко? Вам потрібно швидко скласти позовну заяву і подати його до суду, допомога в складанні інших процесуальних документів (відгуки, претензії, заперечення на позови, заяви, скарги) або потрібно оскаржити рішення судів, податкової, прокуратури, міліції, інших державних органів – я, як практикуючий юрист, адвокат на Лівому березі допоможу Вам правильно скласти найрізноманітніші документи юридичного характеру.

Адвокат і юрист також займається питаннями реєстрації суб’єктів господарської діяльності в Дарницькому та інших районах міста Києва. У Вас виникли запитання стосовно реєстрації фізичних осіб – підприємців, приватних підприємств, товариств з обмеженою відповідальністю? Юридичні послуги адвоката на Лівому березі і в районі Дарниця завжди надам в найкоротші терміни. Я завжди готовий надати швидку, якісну і професійну допомогу в цих та інших юридичних питаннях.

І на завершення ще раз нагадую, що якщо ви знайшли мене в інтернеті за словами адвокат дарниця або адвокат Лівий берег – тоді Ви знайшли адвоката, який надасть швидку та кваліфіковану юридичну допомогу Вам у Вашому районі проживання.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
– юридична консультаціявід 200 грн

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом