Юридична консультація

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом

У нашому повсякденному житті, у кожної людини або будь-якої фірми виникала та чи інша ситуація, коли нам була потрібна якісна, кваліфікована консультація юриста і за доступною ціною. На сьогоднішній день досить багато існує юристів і адвокатів в місті Київ, які надають таку послугу як платна юридична консультація. Але при цьому отримати якісні і професійні юридичні консультації в Києві при замовленні подібної юридичної послуги від юристів виходить не завжди. А це і втрачений Вами час і що найголовніше – невирішене юридичне питання.

Юридична консультація Київ від адвоката Зиміна Сергія

Юридична консультація в Києві адвоката Зиміна Сергія – це перш за все компетентний правовий аналіз і виявлення найбільш оптимального правового рішення в інтересах клієнта, це завжди пошук таких правових норм, які дозволять клієнту вирішити позитивно виниклу юридичну проблему.

Консультація юриста зручним для Вас способом

Якщо у Вас є можливість отримати юридичну консультацію шляхом написання листа на імейл адвоката – я надам допомогу таким способом, якщо Ви хочете отримати консультацію юриста по телефону – адвокат завжди радий буде надати профконсультацию по телефону, якщо Ви напишите мені листа через месенджер – адвокат надасть Вам консультацію, оперативно відповівши на Ваш лист.

Адвокат Зімін Сергій завжди готовий прийняти Вас у себе в офісі і надати правову допомогу, при цьому додатковою перевагою даної форми консультації юриста в Києві є те, що в процесі особистого спілкування з клієнтом часто вимагають перевірки і уточнення багато деталей, які не завжди можна вирішити шляхом надання дистанційній консультації.

Юридична консультація доступна з наступних питань:

1. Цивільне право і процес.
2. Господарське право і процес.
3. Сімейне право.
4. Земельне право.
5. Адміністративне право та процес.
6. Податкове право.
7. Спадкові спори.
8. Корпоративне право.
9. Виконавче провадження.
10. Банківське право
11. Трудове право.
12. Стягнення боргів.

Консультація юриста в Києві – низькі ціни

Якщо Ви хочете отримати юридичну консультацію в Києві за доступною ціною, від професіонала своєї справи, то Вам потрібно лише звернутися до адвоката Зиміна Сергія і він знайде відповіді на самі заплутані правові питання.
Якщо Вам не вдалося знайти потрібної інформації в цій статті, Ви завжди можете зателефонувати мені по телефону, задати Ваше питання і отримати консультацію адвоката в Києві зручним для Вас способом.
Контакти для зв’язку з адвокатом для юридичної консультації в Києві
Чекаю Вас за адресою: м.Київ, Пр.Визволителів,3,оф. 310, або телефонуйте мені по тел. (067) 742-16-55, (050) 380-56-22, або пишіть на mr.s.zimin@gmail.com.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультаціявід 200