Адвокат з податкових спорів

  • Участь в судових засіданнях, представлення інтересів клієнта в суді з питань оподаткування
  • Представлення інтересів клієнта при розгляді скарг контролюючими органами
  • Підготовка скарг на дії (бездіяльності) контролюючих органів
  • Оскарження податкових повідомлень-рішень, податкових вимог

З прийняттям 02 грудня 2010 року Податковим кодексом України в нашій державі для платників податків почалася «нове життя». Як показує практика на сьогоднішній день – «нове життя» не покращилося, а погіршилося.

Для того щоб бути завжди в курсі подій податкового законодавства, потрібно ретельно стежити за змінами, які всупереч основним принципам податкового законодавства, а саме стабільності, вносяться частіше, ніж це передбачено Податковим кодексом України.

При цьому для людей, які займаються підприємницькою діяльністю і є сумлінними платниками податків зазвичай є проблемою брак часу для контролю тих чи інших змін у податковому законодавстві.

Адвокат з податкових спорів Зімін Сергій надає кваліфіковані юридичні послуги в Києві в області податкового законодавства.Адвокат з податкових спорів допоможе Вам протидіяти незаконним рішенням податкових органів.
Як показує практика, податкові органи все частіше і частіше почали виносити незаконні рішення щодо нарахування того чи іншого податку, при цьому буквально змушуючи сумлінних платників податків виконувати незаконні рішення податкових органів.

Тому, при виникненні будь-яких питань, пов’язаних з незаконними перевірками, під час самих перевірок податкових служб, оскарження актів перевірки, оскарження рішень – повідомлень податкових органів або інших питань, пов’язаних з органами податкової інспекції – звертайтеся до юриста з податкових спорів Зиміна Сергія.Він вам надасть професійну і якісну юридичну консультацію при виникненні тих чи інших податкових питань.

Також, він допоможе Вам в написанні скарг до вищестоящих податкових органів для досудового врегулювання виниклих суперечок, допоможе в складанні скарг на дії податкових служб при проведенні перевірок, позовних заяв до адміністративних судів, а також надасть допомогу в складанні інших документів, пов’язаних з податковим законодавством.

При цьому кілька порад платникам податків для поліпшення взаємодії з органами податкової служби від адвоката з податкових спорів:

  • право на проведення перевірок суб’єктів господарювання органами податкової служби передбачено відповідними розділами Податкового кодексу і платникам податків слід пам’ятати, що наявність, наприклад, одного лише направлення на проведення перевірки не є автоматичним підставою для допуску представників податкової до перевірки;
  • вкрай проблематично буде платнику податків не допустити представників податкової служби до проведення фактичної перевірки, однак при проведенні зазначеної перевірки важливо пам’ятати, що якщо, наприклад, вимагати попереднього повідомлення про проведення перевірки від податкової платник податків не має права, то не допустити представників податкової служби в разі відмови в пред’явленні ними посвідчення на проведення такої перевірки, платник податків цілком має право;
  • якщо за результатами проведення перевірки у платника податків виявлені порушення податкового законодавства не варто чекати податкового рішення – повідомлення для заперечування факту порушень, вкрай необхідним буде письмово подати свої заперечення і на акт перевірки органів податкової служби, які можна викласти як окремим документом, так і виклавши свої заперечення в самому тексті акта перевірки податкової.

Адвокат з податкових спорів завжди до ваших послуг

Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації з податкових питань в цій статті – Ви завжди можете зателефонувати адвокату з податкових спорів в Києві Зиміну Сергію і отримати відповіді на Ваші питання в найкоротші терміни.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультаціявід 200
Адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішеньвід 1000
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг з податкових споріввід 800
Участь адвоката з податкових спорів у судовому засіданнівід 800 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу по податковій суперечці “під ключ”від 5000

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом