Адвокат по виконавчому провадженню

  • підготовка документів до органів виконавчої служби;
  • отссрочка, розстрочка виконання судових рішень;
  • звернення стягнення на майно боржника;
  • зняття арештів з майна боржника;
  • оскарження дій (бездіяльності) виконавчої служби;
  • комплексна послуга по виконанню судових та інших виконавчих документів «під ключ».

Отже виконавчий документ отриманий, судові тяжби закінчені і позивач вже готовий придбати не тільки статус стягувача, а й сподівається незабаром отримати і матеріальні активи від перемоги в суді. Про те які складнощі можуть виникнути на цьому шляху і чи потрібен йому адвокат по виконавчому провадженню і піде мова в цій статті.

Виконавчий документ – це відправна точка у виконавчому провадженні, який надається державному (приватному) виконавцю стягувачем. Багато, хто вперше з цим стикається, вважає, що таким документом є рішення суду, проте це не так.

У Законі України «Про виконавче провадження» представлено перелік документів, на підставі яких державний або приватний виконавець виносить постанови про відкриття виконавчого провадження.

Здавалося б – які можуть бути тут проблеми – пред’явити виконавчий документ у відведені законодавством терміни до виконання виконавчою службою і чекати стягнення грошових коштів або іншого задоволення вимог стягувача. Але як показує практика виконання судових рішень далеко не все так просто з процесом примусового виконання рішень судів та наявність хоча б консультаційних послуг адвоката по виконавчому провадженню буде не зайвою.

Наприклад, чи знаєте Ви всі існуючі вимоги до виконавчих документів за законодавством України? Якщо відповідь на це питання негативна – не чекайте швидкого стягнення боргу або іншого задоволення Ваших вимог. А в який саме орган виконавчої служби потрібно подавати заяву на примусове виконання? Якщо і при відповіді на це питання Ви потискуєте плечима – тоді виникає необхідність звернутися до адвоката за виконавчим провадженням Зиміна Сергія.Причому тут ми описали далеко не повний перелік питань, які можуть виникнути у стягувача в процесі виконавчого провадження та де буде потрібна допомога грамотного юриста.

Так багато державних виконавців, отримавши виконавчий документ, затягують процедуру відкриття виконавчого провадження. Це частково пояснюється тим, що багато виконавців не зі своєї вини завантажені багатьма іншими виконавчими провадженнями. Але є і такі виконавці, які навмисно затягують процес виконання. І тут як ніколи знадобиться порада адвоката в Києві.

Або якщо Ви подали виконавчий документ у виконавчу службу і Вам відмовили у відкритті виконавчого провадження. Або Ви роками чекаєте виконання рішення суду – а виконавець тільки розводить руками з цього приводу. Що робити?
Адвокат по виконавчому провадженню Зімін Сергій надасть юридичні послуги зі стягнення боргів в органах виконавчої служби.

Яку ж конкретно допомогу може надати адвокат по виконавчому провадженню?

Він надасть Вам кваліфіковану юридичну консультацію з різних аспектів примусового стягнення боргів, допоможе грамотно і своєчасно відкрити виконавче провадження, оскаржити рішення державного і приватного виконавця, допоможе в написанні скарг до вищестоящих органів виконавчої служби та судів, виведення майна з-під арешту.
Однак не зайвим буде дати кілька порад стягувачам для більш повного захисту їх прав.

Поради від адвоката по виконавчому провадженню

  • видача виконавчого документа хоч і прерогатива суду, проте саме стягувач повинен проконтролювати відповідність виданого виконавчого документа вимогам Закону “Про виконавче провадження;
  • відмова в прийнятті виконавчого документа можна і потрібно оскаржити, особливо коли причини відмови явно не узгоджуються з законодавчими нормами;
  • термін відкриття виконавчого провадження – а саме 3 робочих дня з дня надходження до державного виконавця виконавчого документа лише на папері є досить оперативним, однак на практиці може затягнутися на місяці і тільки від грамотної юридичної позиції стягувача залежить дотримання даних приписів Закону.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультація200
Подготовка заяв, скарг, пояснень, апеляційних, касаційних скарг у справах виконавчого провадженнявід 800
Участь адвоката по виконавчому провадженню в судовому засіданнівід 800 грн. за 1 засідання
Супроводження виконавчого провадження “під ключ”від 2000

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом