Адвокат з розлучень

Люди, що укладають шлюб, часто закохані і будують плани на довге і щасливе спільне життя. Але часом відбувається так, що на певному етапі життя подружжя приймають рішення припинити їх союз і вирішуються на розлучення.

Згідно з нормами українського законодавства, шлюб можна розірвати:

• за згодою двох сторін;
• за заявою чоловіка / дружини;
• розлучення через суд.

Кожна з пар, в залежності від ситуації, вибирає свій шлях вирішення питання.

Адвокат з розлучень: необхідність чи примха?

Звернення до послуг адвоката в шлюборозлучному процесі вже давно стало звичайною практикою серед українців. Причиною тому незнання законодавства і процедури, тим більше, що навіть в самій простій справі можуть трапитися складні моменти. Щоб почати процес розлучення, адвокат для початку вам порекомендує підготувати оригінал і копії:

• Заяви про розірвання шлюбу;
• Свідоцтва про укладення шлюбу.

Такий мінімальний пакет документів знадобиться, якщо шлюб припиняється за взаємною домовленістю подружжя (при цьому у них немає спільних неповнолітніх дітей) або один з подружжя офіційно вважається зниклим безвісти або недієздатним. Розлучення відбувається через ЗАГС, швидко і без зайвих нервів.

У цих випадках при розлученні не враховується розділ майна. Якщо у подружжя виникне суперечка з цього приводу, то звертатися потрібно до суду з окремим позовом. У випадках, якщо ваша ситуація виявилася набагато складнішою, то вам належить судовий розгляд. Ось тут без адвоката просто не обійтися.

Розірвання шлюбу через суд умовно ділиться на:

1. Мирне розірвання. У цьому випадку подружжя пишє спільну заяву про розлучення, попередньо домовившись щодо змісту та місця проживання дітей;
2. Конфліктна. В даному випадку один з подружжя подає позов до суду, а другий має свої заперечення.
Які документи необхідні при розлученні через суд:
• Заява про розірвання шлюбу, написана чітко по формі. В іншому випадку вам може бути відмовлено в прийомі заяви;
• Квитанція про сплату зборів. Реквізити для оплати і суму ви можете знайти на сайті кожного конкретного суду;
• Повний перелік документів для всебічного розгляду справи (свідоцтво про шлюб і народження дітей, паспорта подружжя, інформація про місце проживання неповнолітніх дітей). Це приблизний список документів, але він може бути розширений в залежності від специфіки вашого конкретного процесу. Про це найкраще дізнатися у вашого адвоката з розлучень. Підготуйте повний перелік документів і віднесіть в канцелярію суду або надішліть поштою.
Зазвичай адвокати радить спочатку офіційно розлучитися, а потім, при наявності рішення суду на руках, займатися питанням поділу майна, аліментами та іншими спірними моментами. Це набагато спростить і прискорить процес.

Як швидко можна отримати розлучення:

1. При мирному розлученні – від 1 місяця;
2. При конфліктному – від 2 місяців.

Але бувають випадки, коли заява довгий час лежить в суді і не відбувається ніякого руху по ньому. У цьому випадку без послуг адвоката також не обійтися. Він знає важелі впливу і допоможе вам добитися рішення на свою сторону з мінімальною втратою часу і нервів.

 Як бачите, розірвання шлюбу – процес досить специфічний, що вимагає знань досвідченого адвоката з розлучень. Адже хто, як не він, знає суд зсередини, всі нюанси процесуального законодавства та актуальні зміни. Крім підготовленого списку документів, також необхідно ретельно стежити за термінами просування справи і швидко реагувати на будь-які проблеми, що виникають. Разом з адвокатом з розлучень Зиміним Сергієм ви зможете швидко розірвати шлюб, при цьому зазнавши мінімально можливих фінансових витрат з найбільшою вигодою для вас.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультація200
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за сімейними спорамивід 800
Участь адвоката по сімейних спорах у судовому засіданнівід 800 за 1 засідання
Супроводження судового процесу по сімейних правовідносинах “під ключ”від 2000

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом