Адвокат по аліментах

У сучасних реаліях сімейних відносин послуги адвоката по аліментах можуть в однаковій мірі знадобитися будь-якій стороні. І вкрай важливо вибрати висококваліфікованого фахівця.

У число осіб, на утримання яких передбачено стягнення аліментів, входить кілька категорій. До них відносяться:

  • Діти.
  • Подружжя.
  • Батьки.

При оформленні стягнення аліментів кожної із зазначених груп, є свої нюанси. Враховувати кожну дрібницю вдається тільки істинним професіоналам, саме з цієї причини і варто звернутися за послугами адвоката по аліментах Зіміна Сергія.

Стягнення аліментів на дитину

Від того, яким чином досягається домовленість про зміст спільної дитини, процедура оформлення аліментів різниться. При добровільній угоді між батьками (при консультації адвоката) оформляють нотаріально завірений договір. В іншому випадку, всі виникаючі питання вирішують через судовий розгляд.

При розгляді позову на стягнення аліментів, суд враховує кілька основних показників. А саме:

  • ступінь дієздатності і стан здоров’я дитини.
  • ступінь дієздатності і рівень доходу відповідача.

Наявність у відповідача під опікою недієздатних родичів (батьки, дружина, діти).

Розглядати можуть позовні заяви на виплату певного відсотка від доходу одного з подружжя або конкретного обсягу грошових коштів. Незалежно від типу виплат, аліменти на дитину не повинні бути менше, ніж 50% від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Варто відзначити, що сума прожиткового мінімуму змінюється щорічно, тому даний момент необхідно додатково уточнювати у адвоката.

Зобов’язання щодо утримання дитини може тривати як до повноліття (18 років), так і до закінчення стаціонарного навчання, в тому числі у ВНЗ (23 роки). Причому, щоб отримувати аліменти на повнолітню дитину, необхідно подавати повторний позов. Недієздатна дитина, як правило, має право на більш тривалі виплати, однак, в даному випадку, багато що залежить від фінансового стану самих батьків.

Стягнення аліментів на користь одного з подружжя

Коли ми говоримо про стягнення аліментів одним з подружжя, то безумовно повинні розуміти про право на аліменти саме дружини під час її вагітності і до досягнення дитиною 3-х років – в цьому випадку обов’язок по сплаті природно лежить на її чоловікові. Правда при цьому обов’язковою умовою є проживання дитини з матір’ю. При цьому в разі проблем фізичного або психічного характеру у дитини зазначений 3-х річний обов’язковий термін сплати аліментів може бути продовжений до 6 років.

Стягнення аліментів батьками

Непрацездатні батьки можуть через суд зобов’язати своїх повнолітніх дітей виплачувати аліменти. Виняток становлять випадки, якщо в результаті судового розгляду з’ясовується, що позивачі ухилялися від виконання батьківських обов’язків або були позбавлені прав на виховання дитини.

Послуги адвоката по аліментах

Прагнення громадян до самостійного вирішення проблем навіть в настільки делікатних питаннях засноване на небажанні платити за послуги фахівців. Однак, при зверненні до суду для стягнення аліментів, допомога адвоката значно скорочує витрати часу і сил, як на оформлення документів, так і на ведення самої справи.
Так, звернувшись до професіонала, і замовивши послуги адвоката по аліментах, значно простіше скласти позовну заяву, визначити суму стягнення. Крім цього юрист займеться збором необхідного переліку документів, не кажучи вже про те, що доведе в суді правомірність вимог позивача.

За фактом отримання рішення суду, процедура оформлення аліментів не закінчується. І на даному етапі допомога адвоката теж не виявиться зайвою. Так, юрист здійснює супровідні роботи по виконавчому провадженню.
Крім цього, існують особливі ситуації, в яких без допомоги юриста не обійтися:

  • стягнення боргів з виплати аліментів.
  • стягнення санкцій за невиплаченої сумі аліментів.
  • оформлення аліментів з безробітного чоловіка.

Що стосується боргової суми по аліментах, то за допомогою юриста можна не тільки отримати виплати за поточний період, але і за минулий час. Підставою для стягнення заборгованості стане ухилення відповідачем від виконання батьківських обов’язків.

Додаткове стягнення санкцій (пені) від невиплаченої сумі аліментів може збільшити розмір заборгованості по аліментах платника, при цьому зазначена пеня стосується виключно прострочених виплат. Як правило, розмір такої пені становить 1% від встановленої судом суми боргу за кожен прострочений день платежу.

У тому випадку, якщо відповідач не є працевлаштованим згідно із законодавством України, це жодним чином не звільняє його від зобов’язання виплачувати аліменти на дитину. Крім цього, стягнення сум на утримання можуть проводити з виплат по безробіттю, джерелом коштів для виплати аліментів може стати майно відповідача. В іншому випадку, за допомогою адвоката можна домогтися впливу на відповідача у вигляді кримінальної відповідальності, заборони виїзду з країни та іншого.

Іншими словами, звернувшись за допомогою до кваліфікованого фахівця, можна не тільки значно прискорити процес, але і вплинути на його результат. Розмір суми, яку щомісячно отримуватиме народжена під час спільного проживання дитина, безпосередньо залежить від правильності ведення і викладу справи в ході судового розгляду.

Знайти і найняти адвоката по аліментах в Києві, при всьому різноманітті фахівців, досить складно. Щоб не помилитися з вибором, варто звернути увагу на перевіреного часом адвоката, що надає юридичні послуги населенню. Адвокат Зімін Сергій є по-справжньому перевіреним адвокатом щодо аліментних питань.Він допоможе розібратися в складних життєвих ситуаціях і знайти вихід з положення. Для отримання якісних послуг достатньо зв’язатися з ним і описати йому потребуючє вирішення питання, всім іншим займеться Ваш адвокат в області сімейного права Зімін Сергій.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультація200
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за сімейними спорамивід 800
Участь адвоката по сімейних спорах у судовому засіданнівід 800  за 1 засідання
Супроводження судового процесу по сімейних правовідносинах “під ключ”від 2000

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом