Адвокат по сімейних справах

 • представництво інтересів клієнтів в судах по будь-яким категоріям спорів;
 • юридичні послуги в судових справах про рассторженіі шлюбу;
 • розділ майна подружжя;
 • встановлення порядку і часу спілкування колишнього чоловіка (дружини) з дитиною після рассторженія шлюбу;
 • юридична допомога в суперечках про стягнення, зменшенні, збільшенні аліментів;
 • юридична допомога в суперечках про встановлення, оспорювання батьківства;
 • юридична допомога в справах про позбавлення батьківських прав;
 • представлення інтересів клієнтів в органах виконавчої служби по сімейних спорах.

Всі ми прекрасно знаємо що таке сім’я. Важко втриматися від цитування статті 3 Сімейного кодексу України, яка говорить про те, що сім’я є первинним та основним осередком суспільства. Також ми непогано обізнані і про те, що сімейний союз чоловіка і жінки, офіційно зареєстрований в державному органі реєстрації актів цивільного стану є браком.Однак лише деякі представляють що стоїть, наприклад, за всім відомим словоcполученням “ми розлучаємося”, які наступають після звершення цього юридичного факту майнові і немайнові права. І це незнання часто провокує колишнє подружжя на проблеми, пов’язані з розірванням шлюбу, аліментами, розділом майна, визначенням місця проживання дітей, порядку спілкування батьків з ними і т.д. Саме в таких випадках і потрібен адвокат у сімейних справах в Києві.

Яку допомогу Вам може надати адвокат Зімін Сергій?

Він готовий допомогти колишнім сімейним парам, а так само і одному з колишнього подружжя пройти шлюборозлучний процес цивілізовано і без зайвого нервування, захистити права на майно подружжя, вирішити на прийнятних умовах питання зі стягненням аліментів, вирішити спірні питання щодо спільних дітей, а також підказати рішення багатьох інших питань, пов’язаних з розірванням шлюбу.

 Також вкрай необхідний буде адвокат по сімейних справах в період, коли шлюб юридично ще існує, але фактично вже дав “тріщину”. Саме тоді буде не зайвим отримати грамотну юридичну консультацію адвоката по сімейних спорах з тих чи інших питань можливого розірвання шлюбу, в цьому питанні як в тому вираженні – хто поінформований, той озброєний.
Але навіть якщо всі спірні питання після розлучення начебто улагоджені – нерідкі випадки, коли один із подружжя порушує досягнуті домовленості, не платить аліменти, перешкоджає в спілкуванні з дітьми – в таких випадках також вкрай необхідні будуть послуги адвоката.

Як би ми не хотіли думати, що подібні питання нас не торкнуться – як показує практика, число суперечок, пов’язаних з сімейними відносинами зростає і вони, на жаль, можуть торкнутися кожного з нас.
І тоді, з’являються безліч питань до адвоката в області сімейного права.

Адвокат Зімін Сергій уже багато років займається справами в цій сфері і має великий досвід рішень сімейних проблем саме юридичним шляхом.

Кілька порад від адвоката по сімейних спорах:

 • при бажанні отримати аліменти через суд з колишнього чоловіка слід використовувати всі наявні можливості для пошуку влаштовуючого обох з колишнього подружжя добровільного порядку сплати аліментів. При цьому треба враховувати, що на нашу думку нинішні норми Сімейного кодексу України не в повній мірі захищають права колишньої дружини на отримання аліментів у “розумному” розмірі;
 • виселення з квартири колишнього чоловіка (дружини) після розірвання шлюбу дуже непросте питання і факт розірвання шлюбу до нього, як правило, ніякого відношення не має, а залежить від безлічі факторів (коли придбана квартира, на яких підставах вона придбана і на які кошти і т.д.). Тому при подачі подібних позовів до суду вкрай бажаним є чітке розуміння правових норм, на підставі яких можливе виселення. У цьому питанні важливо розуміти: розірвання шлюбу не тягне автоматичної втрати одним із подружжя права на проживання в квартирі, де він проживав під час шлюбу.

 Адвокат по сімейних справах Зімін Сергій надає такі основні послуги в області сімейного права:

 1. Юридична консультація в області сімейного права адвокатом у сімейних справах.
 2. Складання шлюбного договору (контракту).
 3. Представництво і захист інтересів у суді.
 4. Розділ спільно нажитого майна подружжя.
 5. Визнання шлюбу недійсним.
 6. Спірні питання по вихованню і спілкуванню з дитиною колишнього подружжя.
 7. Питання, пов’язані з оскарженням і встановленням батьківства.
 8. Спірні питання по стягнення аліментів на дітей.

Якщо Ви хочете знайти професіонала з питань сімейного права – просто запишіться на попередню безкоштовну телефонну консультацію до адвоката Зиміна Сергію і за її результатами приймайте остаточне рішення про те, кому саме довірити рішення свого проблемного питання.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультація200
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за сімейними спорамивід 800
Участь адвоката по сімейних спорах у судовому засіданнівід 800  за 1 засідання
Супроводження судового процесу по сімейних правовідносинах “під ключ”від 2000

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом