Адвокат по іпотеці

Перевагою сучасної кредитної системи держави є той факт, що молоді сім’ї можуть стати власниками нової житлової площі, не займаючись тривалими накопиченнями, а оформивши іпотечний кредит. Недоліком тієї ж системи є виникнення спірних ситуацій, що касаються прав власності та інших аспектів. Саме в таких випадках консультації по іпотеці у юриста є необхідним заходом.

Необхідність в послугах адвоката по іпотеці

Адвокат по іпотеці представляє інтереси громадян в судових розглядах щодо нерухомого майна, на яке виділяв кошти банк. При зверненні за допомогою до кваліфікованого юриста по іпотеці, стає можливим домогтися результатів у таких питаннях, як:

  • Захист прав власності позичальника кредитних коштів.
  • Проведення юридичної оцінки іпотечного договору.
  • Зміна умов договору іпотеки в процесі переговорів з банком.
  • Скасування або перегляд рішення суду, яким втрачено право власності позичальника на нерухоме майно.
  • Перегляд рішення суду з прав власності на нерухомість в зв’язку з нововиявленими обставинами.
  • Скасування прилюдних торгів з реалізації предмета іпотечного договору.
  • Скасування або призупинення виконавчого провадження, що стосується процесів реалізації предмета іпотечного договору (договору іпотеки).
  • Скасування заниженої оцінки майна за умовами іпотечного договору.

Іншими словами, практично будь-які претензії або неправомірні дії, що вживаються кредиторами, за допомогою юриста по іпотеці, можливо оскаржити і скасувати. Важливо пам’ятати, що кредитор не завжди є правим на 100%, і навіть при недотриманні умов договору по іпотеці, вірний виклад обставин конкретної справи допоможе зберегти нерухомість, розглянуту банком, як заставу.

Природньо, краще всього, якщо юрист по іпотеці бере участь в розгляді, обговоренні та укладанні договору іпотечного кредитування. Тоді вдається максимально уникнути утворення «підводних каменів», про які згодом спотикаються багато позичальників.

Також не менш важливим є звернення до кваліфікованих фахівців з питань іпотечного кредитування відразу ж після виникнення спірних моментів з кредитором. Це дозволить раніше розібратися в ситуації, продумати виходи з неї і бути в повній готовності на випадок того, якщо банк подасть судовий позов.

Самостійні спроби вирішення подібних питань з метою заощадити на послугах юридичного захисника можуть коштувати недосвідченим в юриспруденції позичальникам нерухомого майна, за яке віддали вже чималу суму грошей.Кожний раз варто пам’ятати, що банківські організації мають штат висококласних юристів, основним завданням яких є отримання грошових коштів з боржників через судовий розгляд. Тому, не маючи підтримки, шанси на успіх у такого відповідача значно скорочуються.

Найняти юриста по іпотеці в Києві

Серед численних юридичних фірм та незалежних адвокатів, які наповнюють ринок юридичних послуг міста Київ, відшукати дійсно кваліфікованого фахівця, який впорається фактично з будь-яким виниклим питанням щодо іпотечного кредитування досить складно. Вибір стоїть зупиняти на перевірених фахівцях, чия репутація підтверджена, а рівень професіоналізму не викликає сумнівів.

Адвокат Зімін Сергій є уособленням якісного надання правових послуг щодо іпотеки.Він на найвищому рівні супроводить будь-які етапи юридичної роботи, так чи інакше пов’язаної з іпотечними договорами.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультаціявід 200
Участь в переговорах з банкомвід 800
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за кредитними спорамивід 800
Участь адвоката за кредитами в судовому засіданні – від 350 грн. за 1 засіданнявід 800 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу з банком “під ключ”від 3000 грн

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом