Адвокат по спадщині

Сьогодні в нашій державі у звичайних громадян виникає багато питань і проблем, пов’язаних зі спадщиною. Все більше громадян вимагають правової допомоги за такою категорією справ.У цій статті ми познайомимо читачів з відповіддю на питання – хто такий адвокат по спадщині в Києві і чим він, власне, може бути корисний звичайним громадянам.

Отже – коли порушуються права осіб, які маю право на спадщину – вони звертаються до суду за захистом своїх прав та інтересів. Це категорія суперечок називається спадкові спори.

Спадкові спори – це спори, пов’язані зі спадщиною (за заповітом або за законом).

На сьогоднішній день – це один з найбільш часто зустрічаємих видів судового розгляду, тому юридична консультація щодо спадщини дуже важлива.

Основне про спадщину від адвоката по спадщині

Спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців).

В Україні відповідно до ст. 1217 Цивільного кодексу України спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

Що важливо знати про спадкування?

1.Оформлення спадщини після 01 червня 2009 роки займаються не тільки державні нотаріальні контори, а й приватні нотаріуси, тому в разі смерті особи після якого відкрилася спадщина – із заявою про прийняття спадщини можна звертатися і до приватних нотаріусів.

2.Разом з правами на спадщину, в т.ч. і правами на майно померлого спадкодавця, успадковуються також і борги останього, в т.ч. і кредитні, проте тільки за умови прийняття спадщини спадкоємцями.

3.Майно, отримане у спадок буде вважатися доходом спадкоємця і лише деякі категорії громадян мають 0% ставку зазначеного податку, тобто просто його не платять. До таких осіб, наприклад, відносяться особи першого ступеня споріднення по відношенню до померлого, при цьому, наприклад, онуки померлого повинні будуть сплатити податок у розмірі 5% від вартості успадкованого майна.

Спадкові спори – це, як правило, складний процес, який вимагає професійної юридичної оцінки, яку може дати тільки професіонал своєї справи.

Адвокат по спадщині Зімін Сергій надає послуги з будь-якої категорії спадкових справ і будь-якої категорії спадкових спорів.

Адвокат по спадщині допоможе грамотно оформити всі необхідні документи для отримання спадщини і все, що з цим пов’язано. Також, у разі необхідності, адвокат (юрист) по спадщині представить Ваші інтереси в судах та інших органах державної влади в разі виникнення спадкових спорів.

Адвокат (юрист) по спадщині Зімін Сергій має великий досвід судових спорів у сфері спадщини, постійно вивчає судову практику по даній категорії справ і знає все, що стосується останніх тенденцій судової практики по подібній категорії справ.

Послуги адвоката по спадщині:

1)усна і письмова консультація по спадковим правовідносинам;

2)складання процесуальних документів по спадкових спорах (позовні заяви, заяви, скарги тощо);

3) допомога при отриманні спадщини;

4) допомога при оформленні спадщини;

5) представництво інтересів клієнта у нотаріуса, в органах державної влади;

6) представництво інтересів в суді по спадкових спорах.

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультація200 грн
 Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, апеляційних, касаційних скарг по спадкових спорах  від 800 грн 
Участь адвоката по спадщині в судовому засіданнівід 800 грн. за 1 засідання
Сопроводження судового процесу по спадкових спорах “під ключ” від 3000 грн

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом