Абонентское юридическое обслуживание

 • сімейна суперечки;
 • спадкові спори;
 • земельні спори;
 • захист прав споживача;
 • банківські спори;
 • житлові спори;
 • трудові спори;
 • встановлення фактів, що мають юридичне значення

Вашу квартиру залили сусіди, Ваш добрий знайомий перестав відповідати на дзвінки і явно не поспішає віддавати позичені йому гроші за розписці, бригада підрядників явно не справляється з термінами і якістю ремонту у Вашій квартирі – це лише малий перелік питань, які можуть виникати у звичайних громадян нашої країни і при наявності яких явно не зайвим буде консультація адвоката у цивільних справах Київ Зіміна Сергія.

Ви заперечите – а чим мені може допомогти якийсь адвокат по цивільних справах або якщо говорити простіше – наскільки особисто Вам важливі послуги адвоката київ в галузі цивільного права.

Не будемо далеко ходити за прикладами – Вам (не дай Бог) залили квартиру, Ви природно налаштовані рішуче, за Вашими оцінками розмір шкоди склав 10000 грн., та й про моральну шкоду Ви також чули й тому вважаєте, що 5000 грн. компенсації моральної шкоди також будуть явно не зайвими для Вас. Працівник ЖЕУ факт залиття підтвердив у присутності сусіда і порекомендував останньому вирішити питання c Вами мирним шляхом. Та й сусід ніби як налаштований визнати свою провину і більше того просить не доводити справу до суду. Все начебто чудово – але ось проблема – віддавати добровільно завдану шкоду сусід не поспішає. Ви вирішуєте подати позов до суду і поспішаю Вас розчарувати – вже на цій стадії можливі чималі проблеми з грамотним складанням позову і його правовим обгрунтуванням, але навіть якщо позов суд все-таки прийняв – швидше за все результат справи для Вас буде негативним. Чому? Що не так – запитаєте Ви? 

Адвокат Зімін Сергій, надаючи юридичні послуги в Києві неодноразово стикався з судовими справами, за якими внаслідок недостатньої роботи зі збору доказів позивач програвав ніби як виграшні судові процеси. Так бували й інші причини крім цих – але основна – майже повну відсутність належних доказів і ігнорування послуг адвоката в Києві. І тому абсолютно життєвий порада – якщо добровільно домовиться з порушником Ваших прав в сфері цивільного права не вдається – набираєте в інтернеті фразу “юрист київ” або “адвокат київ”, або “адвокат по цивільних справах Київ”, знаходите реквізити мого сайту і записуєтеся на безкоштовну юридичну консультацію.

Адвокат Зімін Сергій c моменту початку своєї адвокатської діяльності в 2006 році надає юридичні послуги в Києві в сфері цивільного права і має багаторічний досвід не тільки судових тяжб в цій галузі права, а й чималу кількість врегульованих в досудовому порядку цивільно-правових спорів.

Слід також зазначити, що на сьогоднішній день юридичні послуги адвоката у цивільних справах в Києві – це найбільш поширений вид моєї судової практики.

Тому захотівши скористатися моїми адвокатськими послугами Ви отримаєте професійні послуги юриста, якісні адвокатські послуги фахівця в галузі цивільного права, який протягом багатьох років практикує в цій сфері.

Адвокат по цивільних справах Київ Зімін Сергій звертає Вашу увагу щодо:

 • строку позовної давності. При зверненні до суду важливо знати, що загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки. Але для окремих видів вимог встановлюється спеціальна позовна давність в один рік. Це стосується вимог щодо стягнення неустойки (штрафу, пені), вимог про недоліки проданого товару, вимог про розірвання договору дарування, вимог пов’язаних з перевезеннями вантажів;
 • щодо права на обов’язкову частку в спадщині. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатні вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них при спадкуванні за законом (обов’язкова частка).Розмір обов’язкової частки у спадщині може бути зменшений судом з урахуванням відносин між цими спадкоємцями та спадкодавцем, а також інших обставин, що мають істотне значення.

До обов’язкової частки у спадщині зараховується вартість речей звичайної домашньої обстановки та вжитку, вартість заповідального відказу, встановленого на користь особи, яка має право на обов’язкову частку, а також вартість інших речей та майнових прав, які перейшли до неї як до спадкоємця.Будь-які обмеження та обтяження, встановлені у заповіті для спадкоємця, який має право на обов’язкову частку у спадщині, дійсні лише щодо тієї частини спадщини, яка перевищує його обов’язкову частку.

Основні послуги від адвоката у цивільних справах Зіміна Сергія в Києві:

 1. Юридична консультація в Києві адвоката у цивільних справах по будь-якій категорії цивільно-правових справ.
 2. Складання процесуальних документів адвокатом у цивільних справах (позовів, скарг, заперечень на позови).
 3. Представництво Ваших інтересів адвокатом у цивільних справах в судах цивільного судочинства.
 4. Представництво Ваших інтересів адвокатом у цивільних справах в третейських судах.
 5. Досудове врегулювання адвокатом у цивільних справах суперечок в сфері цивільного права.
 6. Спадкові спори.

 

Вартість послуг

НазваЦіна, грн.
Юридична консультація200
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скаргвід 800
Участь адвоката у судовому засіданнівід 800  за 1 засідання
Супроводження судового процесу в інтересах замовника “під ключ”від 5000

Консультація онлайн можлива через:

*Натисніть на потрібну іконку для з’єднання

По телефону

Форма зв'язку з адвокатом