Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Закони України

Zakony Ukrainy Закон – це загальноприйняте правило, усталена норма поведінки і це визначення відомо мабуть майже всім.

Також багатьом знайоме що закон є крім усього іншого ще зовнішнім виразом права.

В Україні прийняттям законів – тобто писаних, загальнообов’язкових, забезпечених силою і авторитетом державної влади правил поведінки, за порушення або недотримання яких настає юридична відповідальність – займається єдиний законодавчий орган – Верховна Рада України.

І скільки б ми не згадували як кажуть незлим тихим словом цей орган, але що до прийняття законів України – без нього ніяк.

Конституцією України – тобто головним законом України, пріоритетним законом, орієнтуючись на який приймаються всі інші закони – є Конституція України, прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року.

У відповідності з основним Законом в Україні встановлюється принцип верховенства права – правова доктрина, відповідно до якої всі громадяни рівні перед законом, ніхто не може бути обмежений у правах або покараний, окрім як за порушення писаного закону і в законодавчо встановленому порядку; ніхто і ніщо не може бути вище закону.

Крім Конституції України, а також окремо прийнятих законів, в Україні, як в країні типовому представнику німецької групи права, романно – германської правової сім’ї існують кодекси – впорядковані, систематизовані, офіційні збірники правил поведінки (Законів) в певній сфері суспільних відносин. Кодифікація (процес зборів Законів в один єдиний систематизований нормативно-правовий акт) проводиться законодавчою владою України – Верховною Радою України.

На жаль в правовій системі України кодифікація законів проходить не так як хотілося б усім нам – але це мабуть тема окремого матеріалу.

Саме достатній рівень культури права – високий рівень знання, розуміння, поваги до законів держави і як наслідок їхнього дотримання – завжди був відмітною рисою високорозвинених суспільств.

Слід зауважити, що не завжди звичайний громадянин України може так просто ознайомиться з Законами України – друковані видання, які мають у своєму складі актуальні зібрання законів, звичайно є досить дорогим задоволенням. А з урахуванням місцевих законодавчих особливостей (зміни в найбільш важливі законодавчі акти вносяться практично щороку, досить часто – кілька разів на рік) регулярна покупка актуальних друкованих збірників стає просто непідйомним завданням.

У той же час редакції законів, які розміщені на багатьох інтернет сайтах, досить часто є просто неактуальними – власники сайтів не завжди вчасно оновлюють інформацію або не вважають за необхідне робити це. Тому досить типовою в повсякденній практиці є ситуація, коли людина, ознайомившись в інтернеті з неактуальною редакцією цікавого їй закону, з впевненістю у власній правоті допускає (хай і ненавмисне) порушення закону.

До чого це призводить ми не станемо розповідати, але те що це суттєво зменшує шанси громадянина відстояти свою правоту це факт.

Юридична компанія «ВАРТА» – компанія яка завжди мала активну громадянську позицію надає Вам можливість абсолютно безкоштовно ознайомиться з актуальними редакціями самих затребуваних кодексів, законів України і найбільш важливих підзаконних актів.

Всі Закони України, так само як і кодекси, підзаконні нормативні акти, розміщені в цьому розділі є актуальними офіційними редакціями, які використовуються державними органами, суб’єктами господарювання, практикуючими юристами у повсякденній роботі.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

З.У. ПРО ЗАСТАВУ

З.У. ПРО ІПОТЕКУ

З.У. ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

З.У. ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

З.У. ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

З.У. ПРО МОРАТОРІЙ НА СТЯГНЕННЯ МАЙНА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,НАДАНОГО ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРЕДИТІВ В ІНОЗЕМНІЙ ВАЛЮТІ

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.