Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Повернення боргів

повернення боргів

Юридична компанія “Варта” з моменту свого заснування одним з пріоритетних напрямків надання юридичних послуг Київ обрало надання послуг з повернення боргів (далі по тексту – повернення боргів київ).

І тут потрібно відзначити, що повернення боргів – одна з найбільш істотних проблем багатьох компаній і громадян.

Так суб’єкти господарювання часто стикаються з труднощами у виконанні договірних відносин між контрагентами, особливо коли на “порядку денному” виникає така непроста в нинішніх економічних реаліях проблема як повернення боргів Київ. Як правило, вона виникає у контрагентів з причини важкої економічної картини в країні, проблем з поверненням власних прострочених заборгованостей, просто небажанням віддавати отримане або яких-небудь негативних змін у законодавстві. Тому найчастіше «бізнес – партнери» попросту користуються цими або іншими обставинами, всіляко затягуючи повернення боргів. В той же час затягування повернення боргів актуальне не тільки для підприємців, громадяни-боржники також, як правило, не сильно поспішають віддавати взяті в борг гроші. Тому для ефективного вирішення зазначеної проблеми існують декілька юридичних підходів або етапів її врегулювання.

Повернення боргів Київ і етапи врегулювання данної проблеми

По-перше, це етап так званого «досудового врегулювання». У цьому випадку боржникові дається термін для добровільного повернення боргу в порядку пред’явлення претензії або вимоги про погашення боргу.

Претензія (вимога) є офіційним документом, який нагадує боржнику про невиконані зобов’язання перед кредитором, про суму боргу і нарахованих штрафних санкцій. На цьому етапі найкраще знайти конструктивні методи врегулювання боргової проблеми з боржником і спробувати визначити терміни і графік повернення заборгованості без втручання суду. Позитивний результат подібних домовленостей позбавить кредитора і боржника від необхідності судових розглядів.

По-друге, це етап «судового розгляду». При прийнятті рішення про початок судового розгляду потрібно чітко розуміти, що без допомоги професіоналів-юристів, певних знань і досвіду можна досить довго і складно вирішувати це питання. Також потрібно пам’ятати, що при судових розглядах обов’язковим є правильна сплата судового збору та повідомлення боржника про подачу позову до суду, тому що в іншому випадку початок судового розгляду, а з ним і якнайшвидше витребування заборгованості ризикує затягнутися.

І нарешті, по-третє, це етап виконання рішення суду, яке вступило в законну силу. Даний етап передбачає роботу з органами виконавчої служби. Здавалося б – які можуть бути тут проблеми – пред’явити виконавчий документ до виконання спеціальному державному органу і чекати стягнення грошових коштів. Але як показує практика виконання судових рішень – і в цьому випадку потрібен грамотний підхід і особливий контроль за процесом виконавчого провадження, оскільки в іншому випадку, швидше за все, доведеться довго чекати виконання пред’явленого документа до виконання і повернення боргу.

Повернення боргів Київ і важливі поради щодо врегулювання боргової проблеми

1. Наявність боргу має в обов’язковому порядку підтверджуватися документами, передбаченими законодавством України та укладеними господарськими договорами, при цьому навіть взяття грошей під розписку повинно супроводжуватися грамотним оформленням розписок або підписанням договорів позики – при цьому ігнорування даною порадою часто призводить до неможливості подальшого повернення боргу з боржника.

2. Строки стягнення боргів не є нескінченими і кредитори повинні чітко розуміти, що при невчасній подачі позову до суду з вимогою погашення боргу, можна отримати відмову суда в стягненні боргу на підставі пропуску строків позовної давності згідно норм Цивільного кодексу України.

3. Отримання позитивного рішення суду не є закінченням процесу стягнення боргу, як багато хто вважає, і не тільки з причини можливого неотримання до цього моменту боргу від боржника, але й з причини того, що примусове стягнення боргу через виконавчу службу повинно також відбуватися в обумовлені Законом України “Про виконавче провадження” терміни і згідно встановленим зазначеним Законом вимогам до процедури виконавчого провадження.

Виходячи зі сказаного можна зробити чіткий висновок про те, що дуже не просто займатися стягненням боргів з боржників у м.Київ та за його межами, не володіючи достатніми правовими знаннями і досвідом аналогічних справ.

Тому в ситуації, що склалася, при виникненні проблеми зі поверненню боргів, краще звернутися до юристів і адвокатів Юридичної компанії “Варта” за юридичною допомогою, це на порядок збільшить Ваші шанси швидко, якісно і без зайвих нервів домогтися бажаного результату і, зрештою, виявиться економічно вигідним.Якщо Вам потрібно якнайшвидше повернення боргів, Ви також можете знайти нашу компанію в інтернеті за такими фразами: повернення боргів Київ, стягнення боргів Київ, повернення боргів по розписці, повернення боргів з фізичних осіб, стягнення боргів по розписці.

Юридичні послуги з повернення боргів:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Досудове врегулювання повернення боргу від 500
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг щодо повернення боргів від 700
Участь адвоката по боргах в судовому засіданні від 700 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу з боржником “під ключ” від 5000

 

Контакти для зв’язку з адвокатами та юристами  зі стягненню боргів

Адвокат Київ чекає на Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.