Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Реєстрація ТОВ

Registraciya TOVРеєстрація ТОВ або якщо сказати більш точно – реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю фактично з моменту появи в Україні такого поняття як господарські товариства є однозначно однією з найбільш затребуваних послуг у підприємців. Да що там говорити тільки про Україну. Подібна форма господарювання є найбільш поширеною не тільки в Україні, а й фактично по всьому світу. І причина тут очевидна. Справа в тому, що засновники (учасники) подібного суб’єкта господарювання несуть відповідальність за свою компанію в строго обмеженому обсязі: почувши в назві фірми абревіатуру ТОВ не варто побоюватися обмеженості відповідальності такої компанії якими то лімітами. Формулювання «обмежена відповідальність» вказує на обмеження ризиків, які несуть засновники (учасники) подібної компанії – єдине, що вони можуть втратити, це власні вкладення в статутний фонд компанії. Саме по позначеній причині подібна форма господарювання і є найпопулярнішою.

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ

Закон України № 755-IV від 15.05. 2003 року, Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, Закон України № 1576-ХІІ від 19.09.1991 року та підзаконні акти Кабінету міністрів України, накази Міністерства юстиції України.Вам напевно цей перелік мало що скаже – але це список основних документів, що регулюють питання реєстрації господарських товариств, у тому числі, реєстрації ТОВ.

Відповідно до ст. 4 Закону України № 755-IV від 15.05.2003 року державна реєстрація господарського товариства – це підтвердження факту створення, припинення, а також вчинення інших дій за допомогою внесення відповідного запису до державного реєстру (ЄДРПОУ).

Місцем проведення державної реєстрації ТОВ є його місцезнаходження – тобто реєстрація ТОВ проходить саме в тому районі (наприклад Шевченківський район міста Києва), де буде знаходиться компанія (юридична адреса компанії, який позначений у статуті). Також, слід нагадати, що в даний момент у Києві та Київській області, Вінницькій області, містах Івано – Франківську та Калуші діє пілотний проект – документи на проведення реєстрації в межах названих територій можна подавати будь-якому реєстратору на території згаданих областей і міст.

Для здійснення реєстрації ТОВ заявник повинен подати:

- протокол установчих зборів засновників.
– два оригінали установчих документів – статуту.
– спеціальну картку для проведення державної легалізації компанії – офіційна   – форма, в якій у стислому вигляді викладено інформацію про нову компанію.

«Все просто!», – скажете Ви.- «Навіщо ж мені тоді потрібен юрист?».

І будете неправі, так як у проведенні зазначеної нами реєстрації в принципі немає нічого надскладного… для юриста, який займається подібними питаннями регулярно і постійно стежить за змінами законодавства в даній сфері.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ І МОЖЛИВІ ПРОБЛЕМИ

Взагалі для звичайного громадянина, який озброївшись знаннями з інтернету вирішив самостійно зареєструвати господарське товариство це може стати нездійсненим завданням – слід зауважити, що існує досить значна маса підзаконних нормативних актів, які регламентують порядок складання документів та проведення реєстрації господарських товариств, присутні нескінчені черги в районних відділеннях реєстраційної служби, а також дуже суворі реєстратори, які чомусь дуже люблять відмовляти в проведення реєстраційної дії при найменшій помилці чи неточності, при цьому іноді трапляються прецеденти відмови в реєстрації навіть за відсутності помилок в документах – просто у реєстратора може бути поганий настрій.

Ми маємо чималий досвід у проведенні як первинної реєстрації будь-яких форм господарських товариств, фізичних осіб – підприємців, приватних підприємств, так і в проведенні будь-яких змін (реєстраційних дій). Наші консультанти нададуть Вам допомогу у виборі оптимальної форми господарювання, системи оподаткування, району ведення бізнесу та реєстрації. Надалі ми з радістю і на взаємовигідних умовах пропонуємо Вам продовжити співпрацю у форматі абонентського обслуговування Вашої компанії або в запропонованій і зручній для Вас формі.

Юридичні послуги з реєстрації підприємництва (ТОВ, ПП, ФОП, СПД тощо):
Назва Ціна, грн.
Реєстрація ТОВ, ПП 1300
Зміна складу учасників ТОВ 800
Зміна розміру статутного капіталу ТОВ 900
Зміна юридичної адреси ТОВ в межах одного району 1000
Зміна назви (найменування) юридичної особи 1700
Зміна директора юридичної особи 900
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД) юридичної особи 400
 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.