Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Представництво в суді

представництво в суді - Варта

Кожному громадянину України Конституцією України надається право на звернення до суду за захистом своїх прав та інтересів. Але далеко не кожен знає, що для цього потрібно, в якій саме суд потрібно звертатися і що взагалі означає представництво в суді Вашіх інтересів адвокатом (юристом).

Громадяни, які не володіють юридичними навичками або стикаються з судовою системою вперше, при подачі позовної заяви в суд забувають або просто не знають, як, наприклад, оплатити судовий збір, чи потрібно інформувати відповідача про подачу позову до суду і т.д., а ігнорування цих та інших вимог процесуального законодавства є вагомою причиною, щоб суд залишив Вашу заяву без руху або відмовив у її прийнятті.А якщо ще у Вас закінчуються терміни позовної давнини для звернення до суду, то ігнорування зазначених вимог взагалі може позбавити позивача можливості отримання позитивного судового рішення. Для того, щоб цього не сталося і існує практика представництва в суді Ваших інтересів спеціалістом в області права.

При цьому багато громадян по недосвідченості не знають взагалі – в який саме суд потрібно подавати позовну заяву? Тут потрібно відразу зазначити – в більшості випадків при подачі позову в господарські суди або суди загальної юрисдикції позов подається за місцезнаходженням (місцем проживання) відповідача.

Тому якщо у Вас з’явилися якісь питання з приводу судового розгляду або Ви хочете щоб представництво в суді Ваших інтересів здійснював професійний юрист – звертайтеся в Юридичну компанію «ВАРТА», яка надає послуги з супроводу судових суперечок на різних етапах судового розгляду в судах загальної юрисдикції та спеціальної юрисдикції.

Представництво в суді юристами та адвокатами Юридичної компанії “Варта” м.Київ зазвичай включає в себе складання і подачу в суд позовних заяв, відзивів на позовні заяви, заперечень, пояснень, різних клопотань, скарг на рішення та постанови судів.

Маючи великий досвід судової практики юристи та адвокати нашої юридичної фірми у Києві представляють інтереси клієнтів у судах різних інстанцій по спорам з фінансовими установами, спорах про стягнення боргів, спорах з приводу спадщини, сімейним спорам, спорам з органами державної податкової служби, іншими державними органами та інших категорій cудових суперечок.

При цьому не доводячи справу до судового розгляду, ми завжди докладаємо всіх можливих зусиль для врегулювання Вашого спору в досудовому порядку і маємо для цього достатній досвід і напрацьовану практику.

Також не прагнучи доводити судові справи в стадію “тривалого марафону” адвокати нашої компанії в м.Київ завжди готові піти на мирову угоду в інтересах наших клієнтів.

Але навіть якщо Ви зважитеся самостійно спробували звернутися до суду за захистом своїх прав та інтересів декілька порад Юридичної компанії “Варта” не будуть зайвими.

Представництво в суді від Юридичної компанії “Варта” та поради по судовим суперечкам:

- при самостійній подачі позову в суд обов’язково необхідно навідатися до суду для уточнення реквізитів та суми для оплати судового збору, при цьому дана інформація, як правило, розміщується на інформаційних стендах в судах;

- при подачі позовної заяви важливо докласти до нього всі наявні докази Ваших вимог і не сподіватися на “добру волю” суду в цьому питанні, при недостатності доказів по справі судову справу швидше за все буде програно;

- якщо суд відмовив у порушенні провадження у справі – це не привід сумувати і відмовлятися від своїх вимог у суді, а всього лише зайвий привід зайти до юристів і адвокатів нашої фірми в Києві для усунення виниклих проблем при подачі іска.

Що треба пом’ятати про судові суперечки та представництві в суді

При цьому важливо пам’ятати – дуже часто відмови судів у прийнятті позовів до розгляду обумовлені не стільки істотними недоліками при оформленні цих заяв, скільки завантаженістю судів і пошуком найменших причин для повернення позовів без розгляду.

Абонентське комплексне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання:
Наименование Цена, грн.
- Щомісячне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання на умовах пакету “Стандарт” 1500/місяць
- Щомісячне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання на умовах пакету “Оптимум” 3000/місяць
- Щомісячне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання на умовах пакету “Преміум” 6000/місяць

Тому щоб у Вас не виникало зазначених проблем в судових позовах звертайтеся до професіоналів – юристів та адвокатів Юридичної компанії “Варта”.

Контакти для зв’язку з адвокатами та юристами  по представництву в суді

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.