Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Наші юридичні послуги

nashi yuridicheskie uslugiКомпанія «Варта» надає найширший спектр юридичних послуг, пропонуючи консультації з різних питань більше десяти років. Якщо Ви вважаєте свою ситуацію дуже складною, і не знаєте, як з нею розібратися, сміливо звертайтеся, це саме наша спеціалізація. З досвідом наших юристів та адвокатів легко впоратися з будь-якою справою. Роблячи різноманітні юридичні послуги, ми працюємо з усіма можливими інстанціями. Сімейні суперечки, негаразди з податковою інспекцією, боргові зобов’язання, суперечки з банками – ми знаємо як з цих та інших ситуацій вийти найкращим чином.

Що ми пропонуємо

Серед повного спектру юридичних послуг, якими можна скористатися в нашій компанії, популярністю користуються:

  •   Допомога в ліквідації або реєстрації ФОП;
  •   Юридична допомога підприємцям;
  •   Довідки з Держреєстру;
  •   Оформлення дозвільних документів;
  •   Представництво в судах, органах виконавчої держслужби;
  •   Спори з банками, колекторами, податковою інспекцією;
  •   Оформлення позовних заяв та ін .;
  •   Спадкові спори;
  •   Стягнення боргів;
  •   Безкоштовний прийом адвоката.

Також до нас можна звертатися за допомогою в будь-яких інших юридичних питаннях. Для цього Ви можете прийти до нас, зателефонувати або задати питання на юридичній консультації.

Особливості роботи

Готуєтеся до складного судового спору? Приходьте до нас, для початку фахівці безкоштовно проконсультують Вас, і лише після цього Ви вирішите, користуватися нашими юридичними послугами чи ні.

Що стосується юридичних документів то Ви, звісно, можете заощадити і оформити їх самостійно, але в такому випадку немає гарантії, що не доведеться, в кращому випадку, витрачати дорогоцінний час на багаторазові переробки, а в гіршому – взагалі залишитися ні з чим. Скориставшись юридичними послугами компанії «Варта», Ви отримаєте правильно, грамотно складену позовну заяву або будь-який інший процесуальний документ, адже нашим фахівцям знайомі всі тонкощі в цій справі.

Хочете зареєструвати суб’єкт господарської діяльності? Тоді найкраще звернутися саме до нас. Юридичні послуги нашої компанії в цьому питанні не обмежуються тільки реєстрацією підприємництва. Ми також допоможемо внести зміни в установчі документи, змінити дані, вказані при реєстрації юрособи, посприяємо в питаннях ліквідації суб’єктів господарювання, отриманні виписки з Єдиного держреєстру та інші послуги.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.