Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Надра банк сьогодні

Nadra Bank segodnya5 лютого 2015 Національним банком України було прийнято рішення про визнання Надра Банку неплатоспроможним. Причиною ухвалення подібного рішення послужила неможливість Банку надалі виконувати свої зобов’язання як перед клієнтами юридичними особами, так і перед власними вкладниками фізичними особами, низька ліквідність активів Банку.

У зв’язку з цим фактом разом з адвокатом по кредитах спробуємо з’ясувати ситуацію з Надра банком сьогодні, вивчимо останні новини по Надра банку і оцінимо перспективи зазначеного Банку.

У зв’язку з названим рішенням НБУ 6 лютого 2015 в Банк зайшла тимчасова адміністрація – спеціально уповноважений орган з його “порятунку”, який має провести опис та аналіз всіх активів і зобов’язань проблемного Надра Банку. Мета подібних заходів – після виявлення та оцінки всіх активів і пасивів Надра Банку дати відповідь на питання про доцільність подальших спроб «порятунку» Банку. Проводиться названі заходи щодо виявлення активів будуть аж до 5 червня 2015 року – саме до цієї дати рішенням Фонду № 85 від 23.04.15 року продовжено період повноважень тимчасової адміністрації та відповідні повноваження адміністратора.

На час функціонування тимчасової адміністрації припиняються всі виплати клієнтам Банку, крім:

  • грошей на розрахункових і карткових рахунках фізичних осіб – клієнтів в межах сум гарантованих Фондів (200 000 гривень);
  • виплат за договорами депозиту, з вичерпаним до дня введення тимчасової адміністрації терміном дії в межах гарантованих Фондом.

Станом на травень місяць 2015 Надра Банк проводить виплати описаним категоріям клієнтів. Але є одна особливість, яка має досить важливе значення для «валютних» клієнтів Банку – Надра Банк проводить виплати відповідно до законодавчих норм щодо гарантування вкладів фізичних осіб за курсом, який існував на момент заходу тимчасової адміністрації в Банк. Слід зауважити, що мається на увазі офіційний курс НБУ, який, на жаль, до реального ринкового курсу не має ніякого відношення і є таким, що не відповідає сучасним реаліям.

Виникає питання: а що ж робити всім іншим клієнтам проблемного Банку, зокрема, як бути з виплатою вкладів (депозитів) в Надра Банку?

Відповідь з одного боку проста, але від цього не особливо легше стає – відповідно до норм чинного банківського законодавства клієнти банку, які не мають право на виплати коштів від Фонду повинні протягом 3-х місяців подати заявку тимчасовому адміністратору проблемного Банку з метою внесення їх до реєстру кредиторів.

А чому все так складно – напевно запитаєте Ви?

А вся справа в тому, що Фонд намагається всіма правдами і неправдами не допустити збільшення кількості кредиторів у реєстрі кредиторів Банку, при цьому це безумовно стосується і самих звичайних вкладників Банка. Тому досить значна кількість клієнтів можуть отримати від Банку «листи щастя», в яких стверджується, що їх договори з Банком є «фіктивними», «недійсними», «такими, які передбачають пільги порівняно з іншими клієнтами».

Після отримання подібних листів людині нічого не залишається окрім того, що звернутися до суду.

Юридична компанія «ВАРТА» має значний досвід представництва інтересів у спорах з Банками – від етапу попередніх переговорів з уповноваженими співробітниками Банку до повного супроводу виконання рішення суду. Ми з радістю допоможемо Вам забрати свої гроші з проблемного Надра Банку і захистимо від невиправдано високих відсотків і штрафів за кредитом.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.