Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Ліквідація господарської діяльності за 1 день

Likvidaciya za 1 denНапружена політична ситуація в країні, різкі скачки курсів валюти, постійні законодавчі зміни, регулярні «позапланові» перевірки державних органів, відсутність стабільності в економіці, невпевненість у завтрашньому дні. Для більшості суб’єктів господарювання описані вище негативні явища стали причиною значних збитків і як наслідок виникло питання про припинення господарської діяльності. Але ні для кого не секрет, що процедура ліквідації або банкрутства фірми є досить тривалою, складною і економічно витратною.

Якщо Ви хочете якомога швидше, дешевше і простіше припинити господарську діяльність Вашої юридичної особи, то кращим варіантом буде експрес-ліквідація (альтернативна ліквідація, швидка ліквідація) .

Експрес-ліквідація юридичної особи полягає у відчуженні корпоративних прав (зміну власників, передання прав учасника) цієї юридичної особи на користь інших осіб, а також зміну керівника суб’єкта господарювання. Тобто фактично Ви «продаєте» непотрібне або проблемне для Вас підприємство на протязі всього пари днів.

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗА 1 ДЕНЬ – ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Експрес-ліквідація є повністю легальною і законною процедурою, яка проводиться виключно на підставі норм чинного законодавства України та має ряд досить значних переваг:
• швидкість – процедура швидкої ліквідації в Києві займає всього 3-4 дні;
• зручність – фактично Ваша участь потрібна виключно в 1 -й день ліквідації, коли Ви підписуєте у нотаріуса документи про передачу корпоративних прав;
• низька вартість – вартість експрес-ліквідації значно нижче ніж проведення ліквідації за «стандартною» процедурою і вже точно дешевше ніж банкрутство;
• не потрібно проведення перевірок контролюючими органами;
• законність – процедура експрес-ліквідації є абсолютно легальною і відповідає всім вимогам законодавства України.

Отже коротко про процедуру :

1. Ви звертаєтеся в юридичну компанію «ВАРТА» і отримуєте консультацію і відповіді на всі Ваші питання (терміни, вартість, умови). Якщо Вас влаштовують наші умови, то ми починаємо співпрацю і Ви пересилаєте нам на електронну пошту необхідні копії документів. Ми готуємо всі необхідні документи і в той же день зустрічаємося з Вами у нотаріуса для підписання необхідних документів про передачу корпоративних прав, тобто фактично Ваш зв’язок з підприємством припиняється в той же день (ліквідація за 1 день).

2 . Після підписання документів у нотаріуса Ви передаєте нам:
• оригінал статуту юридичної особи;
• оригінал виписки або свідоцтва про реєстрацію;
• печатку юридичної особи;
• протоколи загальних зборів учасників.

3. Надалі ми проводимо всі необхідні реєстраційні процедури і Ви не пізніше ніж через 2-3 дні вже будете мати на руках нову виписку юридичної особи, де будуть вказані нові учасники і новий директор юридичної особи. Це власне і буде підтвердженням того, що Ви вже не маєте жодного відношення до зазначеного юридичної особи.

Також при Вашому бажанні може бути змінено найменування юридичної особи та внесені інші зміни.

Єдиний момент, про який потрібно попередити нашу юридичну компанію при експрес-ліквідації – це наявність боргів у ліквідуємого суб’єкта господарювання та її приблизний обсяг, наявність будь-яких проблем (конфліктів) з державними органами – ця інформація буде потрібна нам надалі для повного закриття Вашої юридичної особи.

Юридична компанія «ВАРТА» має багаторічний успішний досвід роботи з ліквідації юридичних осіб в Києві та Київській області, в т.ч. проблемних. Ми готові надати Вам кваліфіковану юридичну консультацію про суть проведеної юридичної послуги, провести ліквідацію Вашого юридичної особи в найкоротші терміни і гарантувати Вам 100 % якість виконаних робіт.

Основний принцип нашої діяльності – якісна робота виключно на результат і в інтересах клієнта.

Якщо у Вас виникли питання або Ви бажаєте моментально ліквідувати непотрібне або проблемне підприємство – ми чекаємо Вашого дзвінка.

Корисні статті за темою “Ліквідація господарської діяльності”:

- Ліквідація підприємницької діяльності.

Крім ліквідації ми також реєструєм підприємства, тобто відкриваєм їх:

- Реєстрація підприємств.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.