Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат з трудових суперечок

адвокат з трудових суперечок - Юр. компанія Варта

Кожен з нас у своєму повсякденному житті стикається з трудовим законодавством. При цьому виступаючи в трудових правовідносинах, як правило, в ролі працівника, але і нерідко в ролі роботодавця. Досить часто, маючи якісь проблемні питання у сфері трудових відносин ми найчастіше навіть не усвідомлюємо – хто і як нам може допомогти в цих питаннях. Отже  спробуємо з’ясувати – хто такий адвокат з трудових суперечок Юридичної компанії “Варта” та яким чином він може допомогти працівнику або роботодавцю?

Адвокат з трудових суперечок в нашому житті

Наведу кілька прикладів, коли допомога адвоката у трудових суперечках була б  вкрай необхідною. Вас нарешті  після численних пошуків роботи погодилися прийняти на роботу, домовилися про умови роботи (робоче місце, заробітна плата, режим роботи, тощо), попросили у Вас трудову книжку і Ви вже навіть приступили до виконання своїх обов’язків. Але є проблема – наказу про своє прийняття на роботу Ви не бачили, незважаючи на вже відпрацьовані 2-а тижні. Як себе краще вести з роботодавцем, як вчинити працівникові в даному випадку – на що звернути увагу і чи не спричинить така “забудькуватість” роботодавця надалі проблеми для працівника. Ось в таких і подібних випадках і потрібен адвокат з трудових суперечок в Києві.

Чи  інша ситуація – Ви  твердо вирішили звільнитися з роботи, вже навіть для себе визначили коли у Вас буде останній день роботи і з “чистою совістю” написали заяву про звільнення за власним бажанням. Але от біда – директор відмовляє в прийомі даної заяви та й канцелярія (секретаріат) підприємства також під різними приводами не хоче ставити позначку про прийняття даної заяви. Як бути в даному випадку працівнику, куди звернутися за допомогою і чи є вихід з даної ситуації. Разом з адвокатом з трудових суперечок в Києві Ви знайдете оптимальне рішення і такої проблеми.

У той же час і роботодавець далеко не завжди знайомий з усіма нюансами трудового законодавства і найчастіше його бажання вирішувати проблеми з працівниками за принципом “я так бажаю” закінчуються відновленням працівників на займаних посадах, відшкодуванням моральної шкоди та іншими несприятливими наслідками для підприємства. Так, наприклад, при тривалій відсутності працівників на роботі директори підприємств часто не бажають з’ясовувати  причини відсутності працівників і звільняють останніх за прогули. Також нерідкі випадки неправомірного покладання на працівників матеріальної відповідальності за шкоду, заподіяну працівниками підприємству при виконанні трудових обов’язків. Але в той же час всі ці питання роботодавці могли спокійно обговорити з адвокатом з трудових суперечок у Києві, який допоміг би знайти правильне правове рішення практично будь-якої проблеми.

Адвокат з трудових суперечок про специфіку трудових правовідносин

Специфіка вирішення трудових суперечок між працівником і роботодавцем полягає в тому, що легше знайти правове рішення проблемної ситуації в так званому “досудовому” порядку, а не тоді, коли вже суддя готова винести судове рішення по конкретній справі. Прі  цьому це обумовлено не тільки тим, що домовлятися добровільно завжди вигідніше, але і особливістю нинішнього трудового законодавства, багато норм якого вже застаріли, а заповнювати ці прогалини законодавець явно не поспішає.

На сьогоднішній день головним нормативним актом, що регулює трудові відносини є Кодекс Законів про працю України (далі по тексту – КЗпП України). У ньому прописані основи конституційних положень про права і свободи людини в сфері праці. Встановлені гарантії трудових прав щодо робочого часу і часу відпочинку, охорони праці та створення безпечних умов праці, заробітної плати, визначено особливості правового регулювання для окремих категорій правцівників (неповнолітні, жінки, інваліди та інші), розглянуто порядок вирішення індивідуальних трудових суперечок. Однак ще раз уточнимо – прогалин у даному нормативному акті маса і часто ці прогалини заповнює не  законодавець, а судова практика.

Перелічимо основні (базові) юридичні послуги адвоката з трудових суперечок в Києві для працівників:

- юридичні консультації по всіх категоріях питань у сфері трудового права;
- досудове врегулювання спорів з роботодавцем з приводу незаконного звільнення, невиплат заробітної плати, відшкодування матеріальної шкоди працівниками, тощо;
- оскарження в суді незаконних наказів, рішень і розпоряджень адміністрації підприємства, що порушують законні права та інтереси працівників;
- представництво в суді інтересів працівників по трудових суперечках;
- представництво інтересів працівника в органах виконавчої служби.

Також коротко зупинимося на основних (базових) юридичних послугах адвоката з трудових суперечок в Києві для роботодавців:

- юридичні консультації у сфері трудового права;
- розробка внутрішньої документації підприємства по трудовому праву;
- досудове врегулювання спорів з працівниками;
- представництво інтересів роботодавця в судових спорах з працівниками, а також контролюючими органами в сфері трудового права.

У той же час  рекомендуємо  працівникам та роботодавцям при будь-якій потенційно проблемній ситуації у сфері трудового права звертатися до адвоката з трудових суперечок нашої юридичної компанії в місті Києві – юридична консультація Київ часу займає небагато, а ефект, як правило, буває дуже відчутним.

Адвокат з трудових суперечок звертає вашу увагу

Адвокат з трудових суперечок Юридичної компанії “Варта” звертає увагу і роботодавців, і працівників на деякі важливі моменти застосування норм трудового права, які важливо знати:

1. Відповідно до ст. 24 Кодексу Законів про працю України “укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на работу. Але в той же час важливо пам’ятати що “трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівник був фактично допущений до роботи”.

2. При розірванні трудового договору згідно ст. 38 КЗпП України з ініціативи працівника, укладеного на невизначений строк і бажанні працівника його розірвати з поважних причин у зазначений ним термін, важливо пам’ятати про те, що подібне розірвання трудового договору можливе за умови надання працівником документів, що підтверджують поважні причини для звільнення.

3. Строк звернення до судових органів за вирішенням трудових спорів встановлені ст. 233 КЗпП України, при цьому працівникам важливо пам’ятати про те, що оскарження в суді звільнення можливе впродовж місяця з дня вручення працівникові копії наказу про звільнення або трудової книжки.

Юридичні послуги по трудових спорах:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, апеляційних, касаційних скарг по спадкових спорах від 700
Участь адвоката по трудових спорах у судовому засіданні від 600 грн. за 1 заседание
Супроводження судового процесу по трудових спорах “під ключ” від 5000

Якщо у Вас виникнуть запитання у сфері трудового права – адвокат з трудових суперечок Юридичної компанії “Варта” завжди готовий надати Вам всебічну юридичну допомогу Київ.

Контакти для зв’язку з адвокатами з трудових суперечок

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.