Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат по сімейних справах в Києві

адвокат по сімейних справах київ

Всі ми чудово знаємо що таке сім’я. Важко утриматися від цитування статті 3 Сімейного кодексу України, яка говорить про те, що сім’я є первинним та основним осередком суспільства. Також ми непогано обізнані і про те, що сімейний союз чоловіка і жінки, офіційно зареєстрований в державному органі реєстрації актів цивільного стану є шлюбом. Проте лише небагато уявляють що коштує, наприклад, за всім відомим словоcосполученням “ми розлучаємося”, які наступають після звершення цього юридичного факту майнові і немайнові права. І це незнання часто провокує колишнє подружжя на проблеми, пов’язані з розірванням шлюбу, аліментами, розділом майна, визначенням місця проживання дітей, порядку спілкування батьків з ними і т.д. Саме в таких випадках і потрібен адвокат у сімейних справах в Києві.

Яку допомогу Вам може надати адвокат по сімейних справах 

Адвокати та юристи Юридичної компанії “Варта” в області сімейного права готові допомогти колишнім сімейним парам, а рівно і одному з колишнього подружжя пройти шлюборозлучний процес цивілізовано і без зайвого нервування, захистити права на майно подружжя, вирішити на прийнятних умовах питання щодо стягнення аліментів, вирішити спірні питання по спільним дітям, а також підказати рішення багатьох інших питань, пов’язаних з розірванням шлюбу.

адвокат по сімейних справах київ

Також вкрай необхідний буде адвокат по сімейних справах у період, коли шлюб юридично ще існує, але фактично вже дав “тріщину”. Саме тоді буде не зайвим отримати грамотну юридичну консультацію адвокат по сімейних спорах з тих чи інших питань можливого розірвання шлюбу, в цьому питанні як в тому виразі – хто поінформований, той озброєний.

Але навіть якщо всі спірні питання після розлучення начебто улагоджені – нерідкі випадки, коли один з подружжя порушує досягнуті домовленості, не платить аліменти, перешкоджає в спілкуванні з дітьми – в таких випадках також вкрай необхідні буде послуги адвоката по сімейних справах.

Як би ми не хотіли думати, що подібні питання нас не торкнуться – як показує практика, кількість спорів, пов’язаних із сімейними відносинами зростає і вони, на жаль, можуть торкнутися кожного з нас.

І тоді, з’являються безліч питань до адвоката по сімейних спорах у галузі сімейного права.

Юридична компанія «ВАРТА» вже багато років займається справами у сфері сімейного права. Наші юристи та адвокати по сімейних справах – це фахівці в галузі сімейного права, які мають великий досвід рішення сімейних проблем юридичним шляхом.

Кілька порад від адвоката по сімейних спорах

- при бажанні отримати аліменти через суд з колишнього чоловіка слід використовувати всі наявні можливості для пошуку влаштовуючого колишнього подружжя добровільного порядку сплати аліментів. При цьому треба враховувати, що на нашу думку, нинішні норми Сімейного кодексу України не повною мірою захищають права колишньої дружини на отримання аліментів у “розумному” розмірі;

- виселення з квартири колишнього чоловіка (дружини) після розірвання шлюбу дуже непросте питання і факт розірвання шлюбу до нього, як правило, ніякого відношення не має, а залежить від безлічі факторів (коли придбана квартира, на яких підставах вона придбана і на які кошти і т.д.). Тому при подачі подібних позовів до суду вкрай бажаним є чітке розуміння правових норм, на підставі яких можливе виселення.В цьому питанні важливо розуміти: розірвання шлюбу не тягне автоматичної втрати одним із подружжя права на проживання у квартирі, де він проживав під час шлюбу.

Адвокат по сімейних справах Києв надає такі основні послуги в області сімейного права:

1. Юридична консультація в області сімейного права адвоката по сімейних справах.
2. Складання шлюбного договору (контракту).
3. Представництво та захист інтересів в суді.
4. Розділ спільно нажитого майна подружжя.
5. Визнання шлюбу недійсним.
6. Спірні питання по вихованню і спілкуванню з дитиною колишнього подружжя.
7. Питання, пов’язані з оскарженням і встановленням батьківства.
8. Спірні питання по стягнення аліментів на дітей.

Юридичні послуги по сімейних спорах:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за сімейними спорами від 700
Участь адвоката по сімейних спорах у судовому засіданні від 600 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу по сімейних правовідносинах “під ключ” від 5000

Якщо у Вас виникли якісь питання до адвоката по сімейних справах нашої юридичної компанії в Києві – звертайтесь, завжди раді Вам допомогти.

Контакти для зв’язку з адвокатами по сімейних справах

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

Корисні статті за темою: “адвокат по сімейних справах”.

- Адвокат по спадкових справах.
- Адвокат з цивільних справ.
- Адвокат з розподілу майна.
- Адвокат по аліментах.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.