Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат з нерухомості

адвокат з нерухомості - ВартаПитання, пов’язані з купівлею-продажем нерухомості на сьогоднішній день є пріоритетними для більшості громадян України.

Купівля-продаж, дарування або оренда нерухомості за участю громадян України в наш час – дуже поширене явище. При цьому для того, щоб здійснити задуманий продаж, дарування або оренду нерухомості потрібен великий досвід роботи в цій сфері діяльності і, звичайно ж, знання чинного законодавства України.

Наша юридична компанія вже не перший рік займається наданням юридичних послуг у сфері нерухомості. Юристи та адвокати з нерухомості нашої юридичної компанії мають великий досвід роботи по супроводу угод з нерухомістю на всій території України.

Яку саме допомогу можуть надати наші юристи та адвокати з нерухомості

Якщо у Вас виникло бажання продати будинок, земельну ділянку, квартиру, або їх подарувати комусь із родичів, або ж здати в оренду, але Ви не володієте достатньою правовою інформацією у цій сфері – наша команда юристів та адвокатів в Києві нададуть Вам або Вашим знайомим, родичам кваліфіковану усну або письмову юридичну консультацію з нерухомості, складуть проекти необхідних юридичних документів (договорів, угод), проведуть експертизу наявних правовстановлюючих документів на нерухоме майно, складуть документи для звернення в суд, представлять Ваші інтереси та права в суді по спорах , пов’язаних з нерухомістю.

Також наші адвокати з нерухомості у Києві допоможуть Вам у зверненні стягнення на нерухоме майно, допоможуть в накладення арештів та заборон на спірне нерухоме майно, здійснять повний аналіз, збір та підготовку необхідних юридичних документів для укладання того чи іншого договору у сфері нерухомості.

Сміліше звертайтеся до нашіх юристів з нерухомості у Києві, ми обов’язково Вам допоможемо

Якщо у Вас з’явилися будь- які правові питання по нерухомості – сміливо адресуйте їх адвокатам та юристам за нерухомості нашої юридичної фірми, ми максимально постараємося Вам допомогти.

Контакти для зв’язку з адвокатами з нерухомості

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

Можливо Вам буде цікаво ознайомитися з корисними матеріалами із нерухомості на нашому сайті, а саме:

- Юрист з нерухомості про ризики інвестування в житлове будівництво.
- Юридичний супровід покупки квартири

Юридичні послуги з нерухомості:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 500
Юридична експертиза документів на купівлю нерухомості на первинному ринку (новобудови):
- без виїзду в офіс забудовника на підставі наданих замовником документів 1000
- з виїздом в офіс забудовника і аналізом усіх наявних у забудовника документів 2000
- з виїздом в офіс забудовника і аналізом усіх документів забудовника “під ключ” 3000
Юридична експертиза документів на купівлю нерухомості на вторинному ринку 1500
Узаконювання об’єкта самовільного будівництва (дачні будинки, будиночки, садиби та інше) від 1500
 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.