Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат з податкових суперечок

адвокат з податкових суперечок - юридична компанія вартаЗ прийняттям 02 грудня 2010 Податкового кодексу України в нашій державі для платників податків почалася «нове життя». Як показує практика на сьогоднішній день – «нове життя» не покращилося, а погіршилося.

Для того щоб бути завжди в курсі подій податкового законодавства, потрібно ретельно стежити за змінами, які всупереч основним принципам податкового законодавства, а саме стабільності, вносяться частіше, ніж це передбачено Податковим кодексом України.

При цьому для людей, які займаються підприємницькою діяльністю і є сумлінними платниками податків, зазвичай, є проблемою брак часу для контролю тих чи інших змін у податковому законодавстві.

Наша юридична компанія «ВАРТА», зокрема адвокати з податкових суперечок, нададуть кваліфіковані юридичні послуги у Києві в області податкового законодавства. Наші юристи та адвокати з податкових суперечок допоможуть Вам протидіяти незаконним рішенням податкових органів.

Як показує практика, податкові органи все частіше і частіше почали виносити незаконні рішення щодо нарахування того чи іншого податку, при цьому буквально змушуючи сумлінних платників податків виконувати незаконні рішення податкових органів.

Тому, при виникненні будь-яких питань, пов’язаних з незаконними перевірками, під час самих перевірок податкових служб, оскарження актів перевірки, оскарження рішень – повідомлень податкових органів або інших питань, пов’язаних з органами податкової інспекції – юристи та адвокати нашої юридичної фірми у Києві завжди нададуть Вам професійну і якісну юридичну консультацію при виникненні тих чи інших податкових питань.

Також, ми допоможемо Вам у складанні скарг у вищестоящі податкові органи для досудового врегулювання виниклих суперечок, допоможемо в складанні скарг на дії податкових служб при проведенні перевірок, позовних заяв в адміністративні суди, а також надамо допомогу в складанні інших документів, пов’язаних з податковим законодавством.

При цьому декілька порад платникам податків для поліпшення взаємодії з органами податкової служби від адвоката з податкових суперечок:

- право на проведення перевірок суб’єктів господарювання органами податкової служби передбачено відповідними розділами Податкового кодексу і платникам податків слід пам’ятати, що наявність, наприклад, одного лише направлення на проведення перевірки не є автоматичною підставою для допуску представників податкової до перевірки;

- вкрай проблематично буде платнику податків не допустити представників податкової служби до проведення фактичної перевірки, однак при проведенні зазначеної перевірки важливо пам’ятати, що якщо, наприклад, вимагати попереднього повідомлення про проведення перевірки від податкової платник податків не вправі, то не допустити представників податкової служби у разі відмови в пред’явленні ними посвідчення на проведення такої перевірки, платник податків цілком вправі;

- якщо за результатами проведення перевірки у платника податків виявлені порушення податкового законодавства не варто чекати податкового рішення-повідомлення для заперечування факту порушень, вкрай необхідним буде письмово подати свої заперечення на акт перевірки органів податкової служби, які можна викласти як окремим документом, так і виклавши свої заперечення в самому тексті акта перевірки податкової.

Юридичні послуги з податкових спорів:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація від 150
Адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень від 1000
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг з податкових спорів від 700
Участь адвоката з податкових спорів у судовому засіданні від 600 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу по податковій суперечці “під ключ” від 5000

 

Адвокат з податкових суперечок завжди до ваших послуг

Якщо Ви не знайшли інформації, яка Вас цікавить з податкових питань у цій статті – Ви завжди можете зателефонувати нашим юристам і адвокатам з податкових суперечок у м.Київ та отримати відповіді на Ваші питання в найкоротші терміни.

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

Схожі статті за темою: “адвокат з податкових суперечок”:

Податковий адвокат про адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.