Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат по кредитах

адвокат по кредитах київ - Варта

Проблемні кредити – одна з найпоширеніших проблем наших клієнтів. На сьогоднішній день чимала частина населення України живе в кредит. У 2008 році на Україну обрушилася криза і значна частина населення перестала виконувати свої зобов’язання перед банками. У свою чергу банки, маючи на то, як правило, всі юридичні підстави відразу ж завалили суди позовами про стягнення прострочених кредитів та звернення стягнення на заставне майно. Клієнти також не залишилися осторонь – позови про визнання кредитних договорів недійсними, про розірвання кредитних договорів стали чи не найбільш часто розглядуваними вітчизняною Фемідою. Але зараз на дворі вже інший час і позичальникові, який бере кредит або вже має проблеми з його погашенням треба б знати – на що він зараз може розраховувати при появі спірних питань з банком і чим йому може допомогти адвокат по кредитах в Києві?

Послуги адвоката по кредитах при оформленні кредита

Коли клієнт хоче взяти кредит у банку і отримує “добро” на його отримання він, як правило, особливо не замислюється про нюанси підписуваного кредитного договору, про його “підводні камені” – в кінці кінців він твердо впевнений, що кредит погасить в термін і без прострочок. Ця ейфорія клієнта дозволяє банкам включити в кредитні договори такі пункти, при яких навіть своєчасно погашаючи кредит клієнт може переплатити набагато більше того на що він розраховує. І хоч ми розуміємо що саме банк диктує умови за укладаємими кредитними договорами, своєчасне звернення до кредитного адвокату в Києві дозволило б клієнту уникнути багатьох проблем в майбутньому при виконанні договору.

Послуги адвоката по кредитах по питанню проблемних кредитах

Коли кредит переходить у розряд “проблемних” першою думкою багатьох позичальників є або бажання во щоб не стало визнати кредитний договір недійсним або бажання по вельми невигідним цінам продати заставне майно і повністю або частково адвокат по кредитах київрозрахуватися з банком. Однако обидва ці варіанти явно не бездоганні і станом на 2012 рік можуть принести швидше шкоду клієнту ніж користь. Що ж пропонує адвокат по кредитах нашої юридичної компанії в Києві. Все дуже просто – кожен проблемний кредит індивідуальний і по кожному зверненню клієнта до адвоката по кредитах повинна бути вибудувана чітка система захисту інтересів клієнта – якщо є підстави визнати кредитний договір недійсним – ми зробимо це, якщо є підстави оспорити звернення стягнення на предмет застави (іпотеки) – ми зробимо це, якщо банк явно не дотримується умов дострокового стягнення суми кредиту – адвокат по кредитах змусить банк врахувати це і піти на мирову угоду, якщо банк неправомірно розподілив клієнтські гроші на погашення кредиту – це також не залишиться без уваги адвоката по кредитах. Тому адвокат по кредитах в Києві Юридичної компанії “Варта” не обіцяє золотих гір, а береться допомагати своїм клієнтам тільки бачачи реальні перспективи щодо конкретного проблемному кредиту.

Послуги поручителям від адвоката по кредитах

При взятті позичальником кредиту в банку останній рідко коли обмежується в частині його забезпечення лише заставою, часто додатковим способом забезпечення виконання зобов’язання виступає порука третіх осіб. Власне справа благородна – простягнути фінансову руку допомоги позичальникові, однак для банку це всього лише один із способів закрити борги за кредитами за рахунок Вас. Нерідкі випадки коли до моменту появи позову банку в руках у поручителя, розмір його відповідальності катастрофічно збільшуєтся. Або раптом виявляється, що квартира поручителя вже під арештом за позовом банку до позичальника і поручителя. Численні поручителі в таких випадках губляться і роблять необдумані вчинки, які можуть тільки ускладнити сітуацію. Але насправді в практиці адвоката по кредитах Юридичної компанії “Варта” Києв чимало прецедентів, коли грамотна юридична позиція звільняла поручителів від відповідальності перед банком. Сумніваєтеся – Ваш випадок вам здається винятковим – поставте це питання адвокату по кредитах в Києві нашої юридичної компанії і Ви будете здивовані можливими шляхами вирішення Вашої проблеми.

Адвокат по кредитах вважає за необхідне вас проінформувати:

- відносно іноземної валюти. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» надання (отримання) споживчих кредитів в іноземній валюті на території України забороняється. Договір, предметом якого є, споживчий кредит в іноземній валюті за позовом заінтересованої особи може бути визнаний судом недійсним;

- відносно задоволення вимог кредитора. Задоволення позову кредитора про звернення стягнення на предмет іпотеки/застави не є перешкодою для пред’явлення позову про стягнення заборгованості з поручителя за тим же договором кредиту в разі, якщо на час розгляду справи заборгованість по кредиту не погашена;

- відносно поруки. Договір поруки укладається кредитором за зобов’язаннями, які забезпечуються порукою і поручителем. Оскільки позичальник не є стороною договору поруки, а стороною в зобов’язанні, забезпеченому порукою, чинне законодавство України не передбачає обов’язку кредитора або поручителя отримувати згоду позичальника на укладення договору поруки. Разом з тим це не означає, що за позовом позичальника такий договір поруки не може бути визнаний недійсним, якщо буде доведено, що він звужує його права або розширює обов’язки;

- відносно припинення поруки. Порука припиняється, якщо кредитор протягом шести місяців від дня настання строку виконання основного зобов’язання не пред’явить вимоги до поручителя. Але, за умови, що зобов’язання виконувалося належним чином відповідно до умов договору.

Отже, якщо кредитним договором не визначені інші умови виконання основного зобов’язання, то в разі неналежного виконання позичальником своїх зобов’язань за цим договором строк пред’явлення кредитором до поручителя вимоги про повернення отриманих у кредит коштів повинен обчислюватися з моменту настання терміну погашення зобов’язання. Припинення договору поруки пов’язується із зміною забезпеченого зобов’язання за відсутності згоди поручителя на таку зміну та за умови збільшення обсягу відповідальності поручителя. При цьому обсяг зобов’язання поручителя визначається як умовами договору поруки, так і умовами основного договору, яким визначено обсяг зобов’язань боржника, забезпечення виконання яких здійснює поручитель. Однак якщо в договорі поруки передбачено, зокрема, можливість зміни розміру процентів за основним зобов’язанням і строків їх виплати без додаткового повідомлення поручителя та укладення окремої угоди, то ця умова договору стає результатом домовленості сторін (банку і поручителя), а, отже, поручитель дав згоду на зміну основного зобов’язання.

Якщо в договорі поруки такі умови сторонами не узгоджені, а за обставинами справи не вбачається інформованості поручителя та його згоди на збільшення розміру його відповідальності, то порука припиняється у разі зміни основного зобов’язання без згоди поручителя, внаслідок чого збільшується обсяг його відповідальності. У цьому випадку поручитель має право на пред’явлення позову про визнання договору поруки припиненим.

Юридичні послуги по проблемних кредитах:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Участь в переговорах з банком від 500
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за кредитними спорами від 700
Участь адвоката за кредитами в судовому засіданні – від 350 грн. за 1 засідання від 600 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу з банком “під ключ” від 5000 грн

Рамки цієї статті не дозволяють розібратися з усіма проблемними питаннями у сфері кредитування та можливими шляхами їх вирішення – тому найкращим виходом буде просто подзвонити і попросити до телефону адвоката по кредитах Юридичної компанії “Варта” в Києві.

Контакти для зв’язку з адвокатом по кредитах

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

Корисні статті за темою: “адвокат кредитах”.

- Адвокат по іпотеці.
- Юрист по банківських справах.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.