Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат по виконавчому провадженню

адвокат по виконавчому провадженню

Отже виконавчий документ отриманий, судові тяжби закінчені і позивач вже готовий набути не тільки статус стягувача, але й сподівається незабаром отримати і матеріальні активи від перемоги в суді. Про те які складнощі можуть виникнути на цьому шляху і чи потрібен йому адвокат по виконавчому провадженню і піде мова в цій статті.

Виконавчий документ – це відправна точка у виконавчому провадженні, який надається державному виконавцю стягувачем. Багато, хто вперше з цим стикається, вважає, що таким документом є рішення суду, проте це не так.

У Законі України «Про виконавче провадження» представлений перелік документів, на підставі яких державний виконавець виносить постанови про відкриття виконавчого провадження.

Здавалося б – які можуть бути тут проблеми – пред’явити виконавчий документ у відведені законодавством терміни до виконання виконавчою службою і чекати стягнення грошових коштів або іншого задоволення вимог стягувача. Але як показує практика виконання судових рішень далеко не все так просто з процесом примусового виконання рішень судів ї наявність хоча б консультаційних послуг адвоката по виконавчому провадженню буде не зайвою.

Наприклад, чи знаєте Ви всі існуючі вимоги до виконавчих документів по законодавству України? Якщо відповідь на це питання негативна – не чекайте швидкого стягнення боргу або іншого задоволення Ваших вимог. А в який саме орган виконавчої служби потрібно подавати заяву на примусове виконання?

Якщо і при відповіді на це питання Ви потискуєте плечима – відповідно виникає необхідність звернутися до адвоката по виконавчому провадженню Юридичної компанії “Варта”. Причому тут ми описали далеко не повний перелік питань, які можуть виникнути у стягувача в процесі виконавчого провадження і де буде потрібна допомога грамотного юриста.

Так багато державних виконавців, отримавши виконавчий документ, затягують процедуру відкриття виконавчого провадження. Це частково пояснюється тим, що багато виконавців не зі своєї вини завантажені численними іншими виконавчими провадженнями. Але є й такі виконавці, які навмисне затягують процес виконання. І тут як ніколи знадобиться рада юристів та адвокатів нашої юридичної компанії в Києві.

Або якщо Ви подали виконавчий документ у виконавчу службу і Вам відмовили у відкритті виконавчого виробництва. Чи Ви роками чекаєте виконання рішення суду – а державний виконавець тільки разводить руками по цьому поводу. Що робити?

Адвокат по виконавчому провадженню Юридичної компанії «ВАРТА» надасть юридичні послуги зі стягнення боргів в органах виконавчої служби.

Яку допомогу зможуть надати адвокати по виконавчому провадженню Юридичної компанії “Варта”

Наші юристи та адвокати у м.Київ нададуть Вам кваліфіковану консультацію з різних аспектів примусового стягнення боргів, допоможуть грамотно і своєчасно відкрити виконавче провадження, оскаржити рішення державного виконавця, допоможуть у написанні скарг у вищестоящі органи виконавчої служби та суди, виведення майна з під арешту.

Однак не зайвим буде дати кілька порад стягувачам для більш повного захисту їх прав.

Поради від адвокатів по виконавчому провадженню Юридичної компанії “Варта”

- видача виконавчого документа хоч і прерогатива суду, проте саме стягувач повинен проконтролювати відповідність виданого виконавчого документа вимогам Закону “Про виконавче провадження;

- відмова в прийнятті виконавчого документа можна і потрібно оскаржити, особливо коли причини відмови явно не узгоджуються з законодавчими нормами;

- термін відкриття виконавчого провадження – а саме 3 робочих дні з дня надходження до державного виконавця виконавчого документа тільки на папері є досить оперативним, проте на практиці може затягнутися на місяці і тільки від грамотної юридичної позиції стягувача залежить дотримання даних приписів Закону.

Юридичні послуги по виконавчому провадженню:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Подготовка заяв, скарг, пояснень, апеляційних, касаційних скарг у справах виконавчого провадження від 700
Участь адвоката по виконавчому провадженню в судовому засіданні від 600 грн. за 1 засідання
Супроводження виконавчого провадження “під ключ” від 2000

Якщо Вам необхідно представити Ваші інтереси у виконавчій службіюристи та адвокати Юридичної фірми “Варта” нададуть Вам всебічну підтримку і допомогу в цьому.

Контакти для зв’язку з адвокатами та юристами  по представництву в суді

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.