Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат по іпотеці

Адвокат по іпотеціПеревагою сучасної кредитної системи держави є той факт, що молоді сім’ї можуть стати власниками нової житлової площі, не займаючись тривалими накопиченнями, а оформивши іпотечний кредит. Недоліком тієї ж системи є виникнення спірних ситуацій, що касаються прав власності та інших аспектів. Саме в таких випадках консультації по іпотеці у юриста є необхідним заходом.

Необхідність у послугах адвоката по іпотеці

Адвокат по іпотеці представляє інтереси громадян в судових розглядах щодо нерухомого майна, на яке виділяв кошти банк. При зверненні за допомогою до кваліфікованого юриста, стає можливим домогтися результатів у таких питаннях, як:

  • Захист прав власності позичальника кредитних коштів.
  • Проведення юридичної оцінки іпотечного договору.
  • Зміна умов договору іпотеки в процесі переговорів з банком.
  • Скасування або перегляд рішення суду яким втрачено право власності позичальника на нерухоме майно.
  • Перегляд рішення суду з прав власності на нерухомість в зв’язку з нововиявленими обставинами.
  • Скасування прилюдних торгів з реалізації предмета іпотечного договору.
  • Скасування або призупинення виконавчого провадження, що стосується процесів реалізації предмета іпотечного договору (договору іпотеки).
  • Скасування заниженої оцінки майна за умовами іпотечного договору.

Іншими словами, практично будь-які претензії або неправомірні дії, що вживаються кредиторами, за допомогою юриста по іпотеці, можливо оскаржити і скасувати. Важливо пам’ятати, що кредитор не завжди є правим на 100%, і навіть при недотриманні умов договору по іпотеці, вірне виклад обставин конкретної справи допоможе зберегти нерухомість, розглянуту банком, як заставу.

Найкраще, якщо юрист по іпотеці бере участь в розгляді, обговоренні та укладанні договору іпотечного кредитування. Тоді вдається максимально уникнути утворення «підводних каменів», про яких згодом спотикаються багато позичальників.

Також не менш важливим є звернення до кваліфікованих фахівців з питань іпотечного кредитування відразу ж після виникнення спірних моментів з кредитором. Це дозволить раніше розібратися в ситуації, продумати виходи з неї і бути в повній готовності на випадок того, якщо банк подасть судовий позов.

Самостійні спроби вирішення подібних питань з метою заощадити на послугах юридичної захисника можуть коштувати недосвідченим в юриспруденції позичальникам нерухомого майна, за яке віддали вже чималу суму грошей. Завжди варто пам’ятати, що банківські організації мають штат висококласних юристів, основним завданням яких є отримання грошових коштів з боржників через судовий розгляд. Тому, не маючи підтримки, шанси на успіх у такого відповідача значно скорочуються.

Найняти юриста по іпотеці в Києві

Серед численних юридичних фірм та незалежних адвокатів, які наповнюють ринок юридичних послуг міста Київ, відшукати дійсно кваліфікованого фахівця, який впорається фактично з будь-яким винекненим при розгляді з іпотечним кредитуванням питанням, досить складно. Вибір варто зупиняти на перевірених компаніях, чия репутація підтверджена, а рівень професіоналізму співробітників не викликає сумнівів.

Йдеться про юридичну компанію «Варта», яка являє собою уособлення якісного надання послуг кваліфікованих адвокатів по іпотеці. Наші співробітники на найвищому рівні супроводжують будь-які етапи укладення або розгляду за іпотечними договорами.

Юридичні послуги по іпотеці:
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Участь в переговорах з банком від 300
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг за кредитними спорами від 400
Участь адвоката за кредитами в судовому засіданні – від 350 грн. за 1 засідання від 350 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу з банком “під ключ” від 3000 грн

 

Контакти для зв’язку з адвокатом по іпотеці

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

Корисні статті за темою: “адвокат по іпотеці.

- Адвокат по кредитах.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.