Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Адвокат з цивільних справ

адвокат з цивільних справ київ - Варта

Вашу квартиру залили сусіди, Ваш добрий знайомий перестав відповідати на дзвінки і явно не поспішає віддавати позичені йому гроші по розписці, бригада підрядників явно не справляється зі строками та якістю ремонту у Вашій квартирі – це лише малий перелік питань, які можуть виникати у пересічних громадян нашої країни і за наявності яких явно не зайвим буде консультація адвоката з цивільних справах Київ Юридичної компанії “Варта”.

Ви спитаєте – а чим мені може допомогти якійсь адвокат з цивільних справ або якщо говорити простіше – наскільки особисто Вам важливі послуги адвоката Київ в області цивільного права.

Не будемо далеко ходити за прикладами – Вам (не дай Боже) залили квартиру, Ви природно налаштовані рішуче, за Вашими оцінками розмір шкоди склав 10000 грн., та й про моральну шкоду Ви також чули і тому вважаєте, що 5000 грн. компенсації моральної шкоди також будуть явно не зайвими для Вас. Працівник ЖЕУ факт залиття підтвердив у присутності сусіда і порекомендував останьому вирішити питання c Вами мирним шляхом. Та й сусід ніби-то як налаштований визнати свою провину і більш того просить не доводити справу до суда. Все начебто чудово – але ось проблема – віддавати добровільно завдану шкоду сусід не спешіть. Ви вирішуєте подати позов до суду і поспішаю Вас розчарувати – вже на цій стадії можливі чималі проблеми з грамотним складанням позову і його правовим обгрунтуванням, але навіть якщо позов суд все-таки прийняв – швидше за все результат справи для Вас буде негативним. Чому? Що не так – запитаєте Ви? Юридична компанія “Варта”, надаючи юридичні послуги в Києві неодноразово стикалася з судовими справами, по яких внаслідок недостатньої роботи по збору доказів позивач програвав ніби-то виграшні судові процеси. Звичайно бували й інші причини крім цих – але основна – майже повна відсутність належних доказів та ігнорування послуг адвоката в Києві. І тому абсолютно житейська порада – якщо добровільно домовиться з порушником Ваших прав у сфері цивільного права не вдається – набираєте в інтернеті фразу “юрист київ” або “адвокат київ” або “адвокат по цивільних справах Київ“, знаходите реквізити нашої компанії і записуєтеся на безкоштовну юридичну консультацію.

Юридична компанія «ВАРТА» з моменту свого утворення надає юридичні послуги в Києві в сфері цивільного права та має багаторічний досвід не тільки судових тяжб в цій галузі права, а й чималу кількість врегульованих в досудовому порядку цивыльно-правових спорів.

Слід також зазначити, що на сьогоднішній день юридичні послуги адвоката з цивільних справ Київ – це найбільш поширений вид судової практики нашої компанії.

Тому вирішивши скористатися юридичними послугами в Києві нашої компанії Ви отримаєте професійні послуги юриста в Києві, якісні адвокатські послуги в Києві фахівців в галузі цивільного права, які протягом багатьох років практикують у цій сфері.

Адвокат по цивільних справах Київ Юридичної компанії “Варта” звертає Вашу увагу щодо:

- строку позовної давності. При зверненні до суду важливо знати, що загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки. Але для окремих видів вимог встановлюється спеціальна позовна давність в один рік. Це стосується вимог про стягнення неустойки (штрафу, пені), вимог про недоліки проданого товару, вимог про розірвання договору дарування, вимог пов’язаних з перевезеннями вантажів., тощо;

- права на обов’язкову частку у спадщині. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатні вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них при спадкуванні за законом (обов’язкова частка).

Розмір обов’язкової частки у спадщині може бути зменшений судом з урахуванням відносин між цими спадкоємцями та спадкодавцем, а також інших обставин, що мають істотне значення.

В обов’язкову частку у спадщині зараховується вартість речей звичайної домашньої обстановки та вжитку, вартість заповідального відказу, встановленого на користь особи, яка має право на обов’язкову частку, а також вартість інших речей та майнових прав, які перейшли до неї як до спадкоємця.

Будь-які обмеження та обтяження, встановлені у заповіті для спадкоємця, який має право на обов’язкову частку у спадщині, дійсні лише щодо тієї частини спадщини, яка перевищує його обов’язкову частку.

Основні послуги від адвоката по цивільних справах нашої юридичної компанії в києві:

1. Юридична консультація в Києві адвоката з цивільних справ по будь-якої категорії цивільно-правових справ.
2. Складання процесуальних документів адвокатом у цивільних справах (позовів, скарг, заперечень на позови).
3. Представництво Ваших інтересів адвокатом у цивільних справах у судах цивільного судочинства.
4. Представництво Ваших інтересів адвокатом у цивільних справах у третейських судах.
5. Досудове врегулювання адвокатом у цивільних справах спорів у сфері цивільного права.
6. Спадкові спори.

Юридичні послуги з представництва інтересів у суді по різним цивільно-правовим спорам
Назва Ціна, грн.
Юридична консультація 150
Підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, пояснень, апеляційних, касаційних скарг від 700
Участь адвоката у судовому засіданні від 600 грн. за 1 засідання
Супроводження судового процесу в інтересах замовника “під ключ” від 5000

Ви гідні отримувати юридичні послуги в Києві від професіоналів своєї справи і тому Юридична компанія “Варта” завжди рада надати Вам правову допомогу.

Контакти для зв’язку з юристами та адвокатами по цивільних справах

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, пр. Визволителів, 3, оф. 310, або дзвонить нам за тел. (044) 227-08-65, (050) 380-56-22, або звертайтеся за електронною адресою: mr.s.zimin@gmail.com.

Корисні статті за темою “адвокат з цивільних справ”:

- Адвокат по сімейних справах.
- Адвокат по спадкових справах.
- Адвокат по сімейних справах Київ.
- Адвокат з розподілу майна.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.