Юридична компанія Варта
Твій надійний юридичний радник та партнер
Блог Юридической компании Варта (Киев) Страница в Facebook Юридической компании Варта (Киев) Юридическая компания Варта (Киев) в Google+ Персональная страница Юридической компании (Киев) Варта в Живом Журнале Twitter Юридической компании Варта в Киеве

Юридична компанія Варта

Kratko o nas

Найпопулярніший спорт в США – це судові розгляди.
Старий американський жарт.

У кожному жарті є частка жарту. Але як США змогли б стати правовою державою, якби громадяни безперервно не судилися? У будь-якому голлівудському фільмі можна почути фразу «Я подам на Вас (на поліцію, мерію, магазин, державу тощо) до суду».

Щоб Україна стала правовою державою, громадянам треба вчитися реалізовувати своє право на звернення до суду за будь-яких спірних питань. Зрозуміло, що самостійно займатися кваліфікованим захистом своїх інтересів у суді можуть лише одиниці. Допомогти пересічному громадянину не потонути в морі юридичної практики і покликані юридичні та адвокатські компанії.

Від слова «закликаю» і пішла назва нашої професії: Адвокат (лат. Advocatus, від advoco – запрошую, закликаю) – особа, професія якого надання юридичної допомоги громадянам та організаціям, у т. ч. захист їх інтересів у суді.

Фраза «Мені потрібен адвокат» повинна стати в Україні звичною.

Чудово, якщо у Вас ніколи не виникали юридичні проблеми, але, якщо Ви читаєте цей текст, відповідно це означає, у Вас виникли складнощі. Ми поки не знаємо, в чому вони полягають – чи то це проблеми з реєстрацією підприємства, чи то необхідно оскаржити рішення і дії влади, чи то непомірні вимоги банкірів, чи то це сімейні або інші проблеми.

У будь-якому випадку Вам варто скористатися нашою юридичною консультацією. Для цього Вам необхідно зв’язатися з нашими адвокатами (по телефону або онлайн) і викласти свою проблему, щоб ми могли оцінити перспективу Вашої справи. Якщо шанси на позитивне рішення на Вашу користь відсутні або є мінімальними, Ви отримаєте чесну відповідь про це.

Ми завжди націлені на кінцевий результат – ми не станемо займатися юридичним супроводом свідомо безперспективної справи і вимагати оплати. Інша річ, якщо вирішення питання вимагає часу – наприклад, у Вас є боргові зобов’язання перед банком, але кредитор не хоче й чути про продовження термінів погашення і загрожує передати справу до суду – тут наші адвокати по кредитах і прийдуть до Вас на допомогу.

Саме для юридичної допомоги і створений наш сайт. Так, згодні, юридичних сайтів зараз дуже багато, і зрозуміти відразу, чи потрапив ти до любителів легкої наживи або до порядних професійних юристів, дуже складно. Тому на нашому сайті Ви зможете познайомитися з нами, дізнатися, чим ми займаємося, і які юридичні проблеми намагаємося вирішити.

У нас на сайті є велика добірка юридичних публікацій, є архів запитань і відповідей в розділі «Запитай у юриста», де Ви можете самі пошукати відповідь на Ваше запитання.

А найголовніше – у нас є безкоштовна юридична консультація, де в телефонному (або онлайн) режимі Ви зможете задати питання і зрозуміти, чи варто мати з нами справу.

На нашу користь свідчить великий практичний досвід в наступних областях:

- Судові позови з контрольно-наглядовими органами самих різних рівнів;
– Суперечки в інтересах позичальників банків;
– Суперечки з приводу повернення боргів;
Реєстрація ТОВ або ПП;
– Термінове отримання виписок з відповідного державного реєстру;
– І багато іншого.

Вибравши саме наших адвокатів, Ви отримуєте в будь-якому випадку:

- Порядність і чесність при аналізі Вашого питання;
– Прорахунок всіх можливих ризиків;
– Доступність правової допомоги;
– Пріоритетність кожної дорученої нам справи;
– Постійна телефонна правова підтримка для звернувшихся до нас хоч один раз.

Ми постійно відстежуємо найменші зміни в законодавстві України, що дозволяє нам надавати результативну правову допомогу нашим клієнтам.

Є старовинна приказка: «Два юриста – це завжди три думки». Якщо ви вже отримали десь юридичну консультацію, і вважаєте, що Ваша справа вже безперспективна – просто зателефонуйте нам! Можливо, саме ми зуміємо Вам допомогти.

Добра порада: юридична практика в чомусь схожа на лікарську – будь-яку проблему легше попередити, ніж потім героїчно боротися в пошуках її вирішення. А вчасне звернення за юридичною допомогою часто допомагає взагалі уникнути проблем.

Лікарі та юристи зобов’язані сповідувати один принцип: «Не нашкодь».

І юридична компанія «Варта» стоїть на сторожі Ваших інтересів.

 
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.